Odmień przestrzeń z Meble Quality

Odmień przestrzeń z Meble Quality

Meble to jeden z ważniejszych elementów naszej codzienności. Ciężko byłoby wyobrazić sobie funkcjonowanie w domu czy w mieszkaniu bez mebli. Spanie na podłodze czy chowanie rzeczy do kartonowych pudeł byłoby sporym dyskomfortem, dlatego też warto urządzić wnętrza pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami.

Na mapie żywieckich przedsiębiorców znajdziemy firmę, która działa na rynku już przeszło dziesięć lat. Przedsiębiorstwo Meble Quality zdobyło uznanie mieszkańców Żywiecczyzny i nie tylko, dzięki solidnym, dobrej jakości meblom oraz obsłudze na najwyższym poziomie.

Firma w swojej ofercie posiada wyposażenie do salonu, sypialni, jadalni. Znajdziemy tutaj różnorodne łóżka wraz z materacami, sofy, stoły i krzesła, dywany i ciekawe dekoracje, które dopełnią całości wystroju.

Co więcej specjalna oferta została przygotowana dla hoteli, pensjonatów, a także domów wypoczynkowych. Wysokiej jakości tekstylia hotelowe to znak rozpoznawczy firmy. Meble oraz wszelkie produkty hotelowe oferowane przez Meble Quality cechują się trwałością oraz wyjątkowym komfortem.

W aktualnej ofercie sklepu mamy możliwość zakupu materacy -15% do końca listopada. Firma sprzedaje materace znanych producentów, m.in. Mollyflex, Foam Royal, Hilding, Optimum oraz PerDormire. W ofercie znajdziemy materace antyalergiczne, medyczne, rehabilitacyjne.

Nowe meble to niekiedy wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych, dlatego też w Meble Quality możemy zakupić wymarzone przedmioty dzięki ratom 0%. Warto wspomnieć, że firma dostarcza meble na teren całego kraju.

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną, meble możemy zakupić również online. Link do sklepu jaki prowadzi firma TUTAJ.

Jeśli jednak mamy możliwość zachęcamy do odwiedzenia salonu Meble Quality, który znajduje się przy ul. Fabrycznej 19 w Żywcu i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-17.00 oraz w soboty w godzinach: 9.00-14.00.

Więcej znajdziecie na stronie MEBLE QUALITY


Drukuj   E-mail