Oferty sponsorowane

 Park Świat Marzeń w Inwałdzie to popularne miejsce dla rodzin z dziećmi, które marzą o magicznej podróży do świata bajek i baśni. Park oferuje wiele atrakcji, w tym Park Miniatur, Lunapark czy Baśniową Warownię, która przyciąga zarówno małych jak i dużych odwiedzających.

Baśniowa Warownia to miejsce, w którym dzieci mogą spotkać średniowieczne postacie: rycerza Paszko, czarownicę Arianę i smoka Szafira, a także wziąć udział w różnych animacjach. Na zamku zwiedzimy między innymi Komnatę Damy, Salę Tortur oraz Zbrojownię, basztę i tarasy widokowe. Poniżej znajduję się Osada ze średniowiecznymi chatami: garncarza, tkacza, powroźnika i kowala. Nowością w 2023 roku jest wprowadzenie Strefy Relaksu z hamakami i leżakami oraz Smoczych Ziem, gdzie spotkamy m.in Smoka Interaktywnego, zobaczymy Smocze Jaja, a także powędrujemy Szlakiem Śmiałków.


W tym miejscu rozpoczynamy wspólną podróż w otoczeniu legend i baśni. Z Rycerzem Paszko ożywimy ducha zdrowej rywalizacji. U boku Czarownicy Ariany odkryjemy magię wyobraźni. Smok Szafir zapewni mnóstwo zabawy. Zobaczymy też, jak w przeszłości wyglądało codzienne życie mieszkańców Warowni.  Animatorzy zapewniają wspaniałą atmosferę i dbają o to, aby każdy mały gość czuł się wyjątkowy i bawił się świetnie.

Poza Baśniową Warownią, Park Świat Marzeń oferuje także możliwość zwiedzania Parku Miniatur. Jest to ogromny teren, na którym znajdują się dokładnie odwzorowane modele najważniejszych budowli z całego świata. Znajdziemy ich aż 65! Można tutaj zobaczyć Wieżę Eiffla, Tadź Mahal, a także Krzywą Wieżę i Wielki Mur Chiński.

Większość miniatur w Parku Miniatur wykonana jest w skali 1:25, kompleks watykański – Plac św. Piotra i Bazylika św. Piotra – w skali 1:15, a kompleks wenecki – Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Dzwonnica św. Marka – w skali 1:10. Dzięki tym miniaturom dzieci mają okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat różnych kultur i miejsc na świecie.

Na terenie Parku Świat Marzeń znajduje się także Lunapark, który oferuje różnego rodzaju atrakcje, takie jak Koło Młyńskie, Autoscooter, Egypt Spinning Coaster, Mega Plac Zabaw, Laser Arenę, Wystawę Tutenchamona, Zielony Labirynt, Smocze Tratwy i wiele innych, które zapewniają rozrywkę dla całej rodziny.W Parku Świat Marzeń w Inwałdzie znajduje się również wiele punktów gastronomicznych, kuszących zapachem wspaniałych przysmaków oraz sklepiki z różnorodnymi pamiątkami.
 
Park Świat Marzeń w Inwałdzie to miejsce, które spełnia marzenia dzieci o magicznej podróży do świata baśni i legend. Baśniowa Warownia z nowymi bohaterami i animacjami to idealna atrakcja dla najmłodszych, którzy chcą spędzić czas na zabawie. Zwiedzanie Parku Miniatur to także doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o różnych miejscach na świecie. Park Świat Marzeń to doskonałe miejsce na rodzinny wypad i zapewnienie swoim dzieciom niezapomnianej rozrywki i przygody.
...................................................................................................................................................

Więcej informacji znajdziecie na stronie Park Świat Marzeń w Inwałdzie oraz na facebooku.
 
Bilety do nabycia TUTAJ