Oferty sponsorowane

Od marca działa pierwszy w Szczyrku i regionie aqua park pod nazwą Aqua Aries. Świeżo otwarty obiekt zaprasza do skorzystania z basenu z 3 zjeżdżalniami, 13 jacuzzi, wodnej strefy dla dzieci oraz największej w regionie strefy saun z tężnią. Jestem w czym wybierać! Na miejscu dostępny jest także bufet. W planach są wydarzenia specjalne takie jak imprezy z DJ-em czy sesje saunowe.

W grudniu ubiegłego roku sieć hotelowa Aries, w której portfolio znajduje się już hotel w Zakopanem oraz w Wiśle, otwarła pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w centrum Szczyrku. To nie był jednak koniec inwestycji. W marcu tego roku firma otworzyła aqua park, do którego zaprasza nie tylko Gości hotelowych, ale każdego kto ma ochotę skorzystać z wodnych atrakcji, saun czy jacuzzi.

Aqua Aries to pierwszy aqua park w Szczyrku. Jak przyznaje Dyrektor obiektu Paweł Skoczylas – Projektantom przyświecał jeden cel, stworzyć przestrzeń, w której relaks i aktywny wypoczynek realizowane są niezależnie. Uważam, że udało nam się osiągnąć ten cel.

Aqua Aries to między innymi basen o łącznej powierzchni 215m2, 13 jacuzzi w tym aż 4 na tarasie zewnętrznym, trzy zjeżdżalnie (jedna specjalnie przystosowana dla najmłodszych dzieci), wodny plac zabaw z licznymi fontannami oraz strefa gastronomiczna.

Teznia

Aqua Aries 2

Aqua Aries 4

Sauna ceremonionalna finska

Na miłośników saun czeka nie lada niespodzianka. Aqua Aries zaprasza do największej strefy saun w regionie z saunami fińskimi, sauną z promiennikami infrared dla osób, które nie lubią bardzo wysokich temperatur oraz łaźniami parowymi. Ochłodę zapewniają liczne natryski oraz beczka z lodowatą wodą. W strefie znajdują się także dwa jacuzzi oraz wyjątkowo zdobna sala relaksu z tężniami oraz ścianami pokrytymi blokami solnymi. W samej tylko strefie saun można spędzić nawet 2-3 godziny.

To nie koniec atrakcji. Aqua park zaprasza także na wydarzenia specjalne takie jak sesje saunowe, które odbywają się w specjalnej, rytualnej saunie fińskiej mogącej pomieścić do 30 osób.

Aqua Aries to nowe miejsce na mapie Szczyrku. Liczymy, że szybko wtopi się w tkankę miasta i będzie regularnym miejscem spotkań mieszkańców i nie tylko. Szczyrk potrzebował aqua parku również dla turystów odwiedzających ten rejon Beskidu Śląskiego – dodaje Dyrektor Aqua Aries, Paweł Skoczylas.

Od 11 do 28 marca Aqua Aries zaprasza do odwiedzin w specjalnych, promocyjnych cenach. Cena biletu dla osoby dorosłej wynosi w tym okresie 49 zł za 1,5 godziny pobytu lub 69 zł za 3 godziny. Bilety dla dzieci to 25 zł za 1,5 godziny oraz 35 zł za 3 godziny zabawy. Promocja zachęca do przetestowania nowo otwartego obiektu i jego atrakcji.

431503096 122156036882078386 1694410465827355997 n

Aqua Aries

czynne codziennie od 10.00 do 19.00

tel. 33 472 40 07

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.