Oferty sponsorowane

Pogoda za oknem sprzyja spacerowaniu, zwiedzaniu oraz podróżowaniu, również po naszym mieście czy okolicznych miejscowościach. A gdzie możemy zabrać dzieciaki?

W Żywcu z pewnością warto odwiedzić „Mini Zoo”, które zlokalizowane jest w pięknym Parku Habsburgów. W zoo dzieci będą mogły zobaczyć oraz usłyszeć z bliska zarówno zwierzęta hodowlane: konie, świnki, krowy, króliki, jak i te nieco mniej popularne, jak np. strusie, kangury, lamę czy pawie a nawet małpy. Co więcej zwierzaki można głaskać oraz karmić, co sprawia dzieciom dużo radości. Przy „Mini Zoo” działa także Stajnia Miejska, w której można zobaczyć oraz przejechać się na koniu lub kucyku. A to wszystko za darmo. Następnie możemy wybrać się na spacer po pięknym Parku Habsburgów, w którym znajdziemy m. in. Domek Chiński, zacienione alejki, dające odpoczynek od skwaru lejącego się z nieba, a także kilka placów zabaw, skatepark i siłownię zewnętrzną.

Jeśli zacznie burczeć nam w brzuchach możemy udać się do pobliskiej Restauracji Krówka, zlokalizowanej przy osiedlu Parkowym 9a. Znajdziemy tam coś dla fanów słodkości, jak np. gofry, pyszne naleśniki z owocami czy lody, jak i dla tych lubiących kuchnię tradycyjną.

Polecamy! Więcej https://www.facebook.com/krowkabarmleczny/