Oferty sponsorowane
POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Powiatu Żywieckiego dokonało rejestracji Komitetu Wyborczego.

 W wyborach samorządowych 7 kwietnia proponujemy Naszym Mieszkańcom kandydatów na radnych powiatowych we wszystkich 6 okręgach na Żywiecczyźnie oraz do części rad gmin. Wspieramy także najlepszych kandydatów na burmistrza i wójtów realizujących nasz program wyborczy.

POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Powiatu Żywieckiego to Stowarzyszenie, które już od ponad 20 lat skupia samorządowców oraz osoby zaangażowane w życie publiczne zarówno w strukturach Rady Powiatu Żywieckiego jak również w poszczególnych gminach Żywiecczyzny.
POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Powiatu Żywieckiego współrządząc Naszym powiatem pokazało, że można skutecznie rozwiązywać problemy powiatowe !
Jako POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Powiatu Żywieckiego nie chcemy aby partie polityczne - od "lewa" do "prawa" decydowały o tym co ważne dla Naszych Społeczności Lokalnych. Nie chcemy aby podziały partyjne przenosić do samorządów !
Chcemy działać na rzecz Mieszkańców naszego Powiatu ! Powiatu mającego swoje problemy ale i Powiatu mającego niezwykłe możliwosci rozwoju i olbrzymi potencjal społeczny i gospodarczy !
Jest jeszcze wiele do zrobienia ale współrządząc Powiatem Żywieckim pokazaliśmy, że potrafimy rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy.
POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Powiatu Żywieckiego to jednak nie tylko radni ale cala grupa ludzi – w tym wielu młodych, pragnących działać dla dobra mieszkańców Żywiecczyzny.
Łączy nas myślenie o poprawianiu życia całych społeczności i poszczególnych rejonów naszego Powiatu, a nade wszystko poprawie życia poszczególnych osób !
Łączymy przy tym młodość z wszechstronnym przygotowaniem merytorycznym i profesjonalizmem w działaniu.
Liderzy POROZUMIENIA SAMORZĄDOWEGOw okręgach wyborczych do rady powiatu:
Okręg - Żywiec - Robert KOLANKO
Okręg - Łodygowice, Czernichów, Lipowa - Stanisław KUCHARCZYK
Okręg - Węgierska Górka, Radziechowy Wieprz - Józef STOPKA
Okręg - Gilowice, Łękawica, Ślemień, Świnna - Rafał KOTRYS
Okręg - Jeleśnia, Koszarawa - Dariusz KUGLARZ
Okręg - Milówka, Rajcza, Ujsoły - Jan FICOŃ
Mateusz PINDEL - nasz kandydat do Sejmiku Województwa Śląskiego