Oferty sponsorowane

Wnętrze samochodu to ważna strefa w naszym życiu ,nie mniej ważniejsza od wnętrza naszego domu. To w niej przebywamy, podróżujemy, czasami nawet mieszkamy.

Wymaga zatem odpowiedniej pielęgnacji oraz troski. Dzięki zastosowaniu właściwych środków, akcesoriów oraz technik czyszczenia i konserwacji, wnętrze samochodu nie tylko może odzyskać dawny blask, ale także może przetrwać kolejne lata w świetnej kondycji i nadal służyć właścicielowi, zachowując piękny wygląd. Tapicerka samochodowa jest narażona na różnego rodzaju zabrudzenia takie jak: tłuszcz, kurz, piach, błoto ,resztki jedzenia, sierść, gumy do życia. Wiele z tych plam jest trudnych do usunięcia w warunkach domowych.
Nawet w najbardziej zadbanym samochodzie tapicerka z biegiem czasu zmienia kolor i traci swoje właściwości. Fotele robią się ciemniejsze, podsufitka szarzeje, a podłoga wpijająca wilgoć z dywaników zaczyna brzydko pachnieć. Bez odpowiedniej konserwacji estetyczny wygląd tracą też plastiki i tworzywa użyte do wykończenia kokpitu. Jednak przy odrobinie chęci i wolnego czasu można łatwo przywrócić estetyczny wygląd i przyjemny zapach, nie używając jednak tanich, marketowych środków ,które tylko pozornie poprawiają wygląd ,a w rezultacie są lepkie i tylko łapią kurz.


Podsufitkę i pasy bezpieczeństwa również czyścimy, jednak należy bardzo ostrożnie podchodzić do nawilżania podsufitki, gdyż jej zawilgnięcie może sprawić, że się rozklei, lub opadnie. W celu uniknięcia takiego zajścia, warto opanować sztukę bonetowania, jest jednak czasochłonna i wymaga cierpliwości.
Zwykle czyszczenie auta wykonujemy jedynie na zewnątrz, w środku odkurzając i usuwając zalegający kurz. Odpowiednie zadbanie o stan tapicerki, pozwoli na uzyskanie czystego, wolnego od alergenów i roztoczy wnętrza. Bakterie ,wirusy, grzyby jakże znienawidzone słowa w ostatnim czasie przez wszystkich ,nie mniej jednak były ,są i będa dlatego dezynfekcja i regularnie czyszczenie wnętrza samochodu powinna wejść w nawyk każdego kierowcy – nie tylko w czasie zagrożenia koronawirusem. Jednym i skutecnym sposobem pozbycia się tych niewidocznych gołym okiem" nieprzyjaciół" jest zastosowanie maszyny parowej Optima, dzięki użyciu pary o wysokiej temperaturze (przekraczającej 80 stopni Celsjusza), z czyszczonych powierzchni eliminujemy wirusy, bakterie i inne chorobotwórcze patogeny mogące mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.
Chcąc zadbać o wnętrze naszego auta, warto zlecić profesjonalne pranie tapicerki samochodowej, bądż wykonać pełny detailing wnętrza samochodu.

Więcej informacji https://www.facebook.com/G%C3%B3rniak-CAR-Detailing-454157205160279/