Oferty sponsorowane

Park rozrywki dla dzieci Rabkoland ponownie otwiera bramy! Rabczańska atrakcja znów wypełni się śmiechem dzieci – park będzie czynny co najmniej przez wszystkie wrześniowe weekendy.

- W najbliższą sobotę, 5 września, nareszcie będziemy mogli otworzyć Rabkoland – mówi Piotr Wiecha, właściciel parku rozrywki. – Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie, które okazali nam wszyscy – dziennikarze, goście, pracownicy. Jesteśmy zachwyceni tym, że pogoda dopisuje, dzięki temu zapowiada się weekend pełen gwaru i zabawy.

Obostrzenia sanitarne w Rabkolandzie będą takie, jak przez cały sezon 2020. Pracownicy noszą obowiązkowe maski lub przyłbice, co kilka metrów znajduje się stacja do dezynfekcji rąk. Także wszystkie karuzele i inne atrakcje są dokładnie czyszczone środkami dezynfekującymi. Obowiązek noszenia maseczek dla gości pozostaje jedynie w pomieszczeniach zamkniętych, jak sklepik z pamiątkami czy Muzeum Orderu Uśmiechu.

- Mamy nadzieję, że goście będą mogli bawić się u nas jeszcze przez kilka kolejnych weekendów, aż do połowy października. Choć planowaliśmy działać tylko we wrześniu, liczymy na to, że pogoda dopisze, a dodatkowe weekendy pozwolą nam utrzymać całoroczne miejsca pracy – mówi Piotr Wiecha. Dodaje, że zorganizowanie pracy parku rozrywki w jeden dzień to bardzo trudne zadanie. – Park jest przez cały czas gotowy na otwarcie, co kilka dni uruchamialiśmy wszystkie atrakcje, utrzymując je w pełnej gotowości. Najtrudniejsza była ponowna rekrutacja, jednak większość załogi ucieszyła się, że może wrócić do pracy – opowiada Wiecha.

Rabkoland będzie otwarty w każdą sobotę i niedzielę od 10:00 do 18:00. W rabczańskim parku rozrywki dla dzieci znajdziecie kilkadziesiąt atrakcji, podzielonych na 5 stref tematycznych. Całodniowe bilety, umożliwiające zabawę na wszystkich atrakcjach bez limitu, kosztują od 39 do 49 zł. Dzieci do 90 cm wchodzą za darmo.