Oferty sponsorowane

Rodzinna zabawa w jednym z najpopularniejszych w Polsce parków rozrywki nabiera wiatru w żagle. Tym razem Rabkoland zaprasza na niezwykłą imprezę, podczas której nie zabraknie uroczystego przywitania wakacji oraz świętowania kolejnych Urodzin Owieczek Irenek! W trakcie wydarzenia (24 czerwca) Goście m.in. otrzymają słodki poczęstunek, odśpiewają wspólnie „sto lat” oraz stworzą urodzinowe balony.

Rabkoland nie zwalnia tempa i przygotowuje kolejny event wpisujący się w tegoroczny cykl rodzinnych imprez w parku. Teraz kolej na huczne oraz pełne zabaw przywitanie wakacji. Tornistry i zeszyty na bok - czas na rozrywkę i podładowanie baterii. Okazja do świętowania jest podwójna, bo podczas imprezy w blasku fleszy staną obchodzące urodziny Owieczki Irenki! Rabkoland zaprasza na event już w najbliższą sobotę, 24 czerwca.

Będzie się działo!

Program imprezy robi wrażenie. Gościem specjalnym będzie ceniony i lubiany Teatr Lufcik na Korbkę, który przygotował dla solenizantek szereg aktywności. Nie zabraknie hucznego odśpiewania na scenie „sto lat” oraz słodkiego poczęstunku. - Przygotowujemy ponadto mnóstwo aktywności. Stworzymy Irenkowe czapeczki urodzinowe oraz wspólny rysunek z pociągiem. Dla nas liczą się wszyscy odwiedzający, dlatego każda osoba będzie miała okazję wykonać swój własny urodzinowy balon - wyjaśnia Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

Skoro mowa o aktywnościach, kompleks tradycyjnie zadba o dobrą muzykę i trochę ruchu na świeżym powietrzu. Przywitanie wakacji upłynie więc w rytmie tanecznych kroków i największych hitów parku. To nie koniec! Szykuje się prawdziwa niespodzianka. Każda osoba, która odwiedzi w sobotę Rabkoland, a także weźmie ze sobą maskotkę Owieczki Irenki, otrzyma drobny upominek. Ponadto Goście, którzy przyniosą laurkę lub rysunek dla solenizantek, mogą liczyć na 20-procentowy rabat na bilety dla dzieci od 90 do 120 cm oraz powyżej 120 cm wysokości.

Zabawa przez 7 dni w tygodniu

- Warto również przypomnieć, że w tym roku nasz park obchodzi 35-lecie istnienia. To niezwykle ważny moment, o którym chcemy głośno mówić. Z nami dorastały pokolenia dzieci i wierzymy, że kolejne dekady pozwolą nam kontynuować dobrą pracę i rozwijać skrzydła – mówi Kamil Lech.

Szereg wydarzeń organizowanych z okazji Urodzin Owieczek Irenek to tylko część zabawy, jaką spotkamy w Rabkolandzie. Podczas imprezy Goście tradycyjnie będą mogli skorzystać z blisko 50 niesamowitych atrakcji i 6 punktów gastronomicznych w 6 strefach tematycznych. Wspominając o strefach mowa o: Farmie Cioci Maryni, Wiosce Wikingów, Góralskiej Dżungli, Machinarium, Strefie Cyrkowej i Dolinie Trzmiela. Przypomnijmy, kompleks otwarty jest przez 7 dni w tygodniu!

Harmonogram – Przywitanie wakacji – Urodziny Owieczek Irenek

10:00-11:30 - Spotkanie z postaciami (brama główna)

11:30-12:00 - Wielkie bańki mydlane (cały park)

12:00-12:30 - Wielkie puzzle z naszymi bohaterami (Strefa Cyrkowa)

13:00-13:40 - Parada z Teatrem Lufcik na Korbkę i huczne świętowanie urodzin Owieczek Irenek wraz ze słodkim poczęstunkiem (Orkiestron)

14:00-14:30 - Przedstawienie „Co z tym Tortem?” w warsztacie Krucabomby (Dolina Trzmiela)

14:30-15:00 - Urodzinowe zajęcia plastyczne, tworzenie czapeczek urodzinowych i balonów (Orkiestron)

15:00-15:30 - Spotkanie z bohaterami Rabkolandu (cały park)

15:30-16:00 - Animacje taneczne (Orkiestron, Góralsko Dżungla)

16:00-16:30 - Przedstawienie „Co z tym Tortem?” w warsztacie Krucabomby (Dolina Trzmiela)

16:30-17:00 - Urodzinowe zajęcia plastyczne, tworzenie czapeczek urodzinowych i balonów (Orkiestron)

17:00-17:30 - Animacje taneczne (Orkiestron, Góralsko Dżungla)

18:30-19:00 - Spotkanie z bohaterami Rabkolandu (Orkiestron)