Oferty sponsorowane

Wakacje w Rabkolandzie zapowiadają się niezwykle gorąco! Zaledwie kilka dni temu, obchodzący 35-lecie istnienia park rozrywki hucznie świętował Dzień Dziecka, a już niedługo ruszy z kolejnymi lubianymi imprezami. Nie zabraknie zabaw pełnych konkursów, muzyki i wyjątkowych spotkań! Na pierwszy ogień (24 czerwca) idzie event pod nazwą: „Urodziny Owieczek Irenek”.

3 i 4 czerwca w Rabkolandzie odbyło się wydarzenie „Dzień Dziecka z naszymi bohaterami”. Rozśpiewana impreza, podczas której pierwsze skrzypce grała artystka Beti, wzbudziła duże zainteresowanie. Teraz jednak zbliża się kolejna porcja zabawy i uroczyste przywitanie lata.

- Na 24 czerwca zaplanowano wyjątkowy event, czyli Urodziny Owieczek Irenek. Wydarzenie dostarczy wielu atrakcji, a głównymi gwiazdami, oczywiście oprócz naszych Gości, będą roztargnione pomocnice Krucabomby - tłumaczy Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

Na ustach wszystkich odwiedzających ponownie znajdą się Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy. Każdego sezonu najwięksi śmiałkowie konkurują ze sobą o tytuł Mistrza Polski w tej nietypowej rywalizacji. Głównym celem imprezy jest wydojenie podczas jednej minuty jak największej ilości mleka. Bohaterką zmagań jest ceniona i lubiana… krowa Robcula. Co roku, udział w konkursie bierze kilkadziesiąt osób, a najlepsi uczestnicy są w stanie wydoić nawet 4200 mililitrów mleka! Event odbędzie się już 15 lipca i oprócz dreszczyku rywalizacji towarzyszyć mu będą zajęcia plastyczne, malowanie krówek oraz oczywiście możliwość korzystania z atrakcji parku.

Jak rozbudzić w dziecku odkrywcę?

5 sierpnia Rabkoland zaprasza na kolejną cenioną zabawę, czyli Imprezę Wynalazcy! To prawdziwy raj dla osób ciekawych świata. W tym sezonie najmłodsi będą mogli zobaczyć, jak wyglądają instrumenty wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Ponadto odbędą się warsztaty z majsterkowania oraz pokaz prac manualnych i technicznych. Tego eventu lepiej nie przegapić.

Podobnie zresztą, jak i zaplanowanych na 19 sierpnia 20. Mistrzostw Polski w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia. Zapowiada się iście słodki dzień, pełen zabawy, konkursów i rywalizacji. Na czym ona będzie polegać? Chodzi o wydmuchanie jak największego balona w obecności kadry mierzącej zwanej sędziami balonowymi. Eksperci dokonają jego pomiaru dzięki specjalnym… balonomierzom!

Zakończenie wakacji zwieńczy impreza pod szyldem: Pan Trzmiel i Ciocia Marynia. W trakcie wydarzenia przeplatać mają się tematy dotyczące ekologii i kulinariów. Będzie zielono, zdrowo i smacznie. Ucieszą się miłośnicy kuchni, gdyż podczas eventu nie zabraknie pokazu gotowania.

- Poza opisanymi wyżej imprezami każdy dzień w Rabkolandzie to niezapomniane wydarzenie. Codziennie podczas wakacji Goście będą mogli spotkać naszych bohaterów, wziąć udział w grach i zabawach z animatorami oraz zobaczyć wyjątkowe przedstawienie Cioci Maryni i Krucabomby „Co z tym tortem”. Serdecznie zapraszamy - zachęca Kamil Lech.