Oferty sponsorowane

Zależy ci na dobrze ocenianej zmywarce, która posłuży ci długo po zakupie? Sprawdź polecane sprzęty Siemens. To marka, która chwalona jest za jakość, trwałość i doskonały design. Innowacyjne rozwiązania sprawią, że zmywanie naczyń będzie szybkie i dokładne. Zobacz najlepsze modele!

Jak wybrać zmywarkę - podstawowe kwestie

Kupując zmywarkę, musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań, by prawidłowo dobrać urządzenie do twoich potrzeb. Dwie najważniejsze decyzje to określenie, czy szukasz sprzętu do zabudowy, czy wolnostojącego, a także - jakiej szerokości zmywarka będzie ci potrzebna.
Sprzęt do zabudowy to dobry wybór, jeśli masz już kuchnię urządzoną w ten sposób. Planujesz generalny remont? Rozważ tę opcję! Dzięki temu wnętrze będzie prezentowało się spójnie i elegancko. Na plus zmywarek do zabudowy trzeba zaliczyć także lepsze zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem, wyłączeniem lub zmianą programu. Nie planujesz rewolucji w kuchni i chcesz wymienić po prostu sprzęt? Zdecyduj się na model wolnostojący. Taka opcja da ci również sporo możliwości aranżacyjnych. Nie musisz iść na kompromis w kwestii wzornictwa - nowoczesne sprzęty odznaczają się dopracowanym designem, który świetnie komponuje się z wnętrzem. Taki sprzęt łatwiej zamontować, zwykle jest też nieco tańszy niż propozycje do zabudowy.
Ale to nie koniec ważnych decyzji! Pozostaje ci wybrać, jakiej wielkości zmywarka będzie pasować do twojej kuchni. Możesz zdecydować się na pełnowymiarową, o szerokości 60 cm (tyle ma klasyczna szafka kuchenna) bądź węższą, 45-centymetrową. To drugie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w kompaktowych kuchniach lub aneksach kuchennych. Po takie urządzenie powinny sięgnąć osoby, które często stołują się poza domem. Z kolei model o szerokości 60 cm to najlepsza opcja dla dużej rodziny i każdego, kto lubi piec lub gotować - a potem zapraszać bliskich na spotkania przy stole!


Czym kierować się przy wyborze zmywarki?


Na jakie inne parametry warto spojrzeć, porównując poszczególne urządzenia? Zwróć uwagę na:
* pojemność urządzenia;
* klasę energetyczną;
* zużycie wody;
* generowany hałas;
* zastosowane technologie;
* możliwość dostosowania wnętrza do twoich potrzeb;
* łatwą obsługę;
* aspekty wizualne.


Polecane modele Siemens - top 5


Zobacz najlepiej oceniane i najchętniej wybierane zmywarki Siemens! Ceny zaczynają się już od 2000 zł!
* SIEMENS SR25ZI11ME - entuzjastycznie oceniany model o szerokości 45 cm i pojemności 10 kompletów naczyń. Kupisz go za ok. 3000 zł. Klasa energetyczna tego urządzenia to C. Wśród innowacyjnych rozwiązań warto wymienić Home Connect - możesz łatwo sterować urządzeniem z twojego telefonu - niezależnie od tego, gdzie jesteś. Docenisz varioSpeed Plus - to rozwiązanie gwarantuje nawet trzy razy szybsze działanie zmywarki! Z kolei Aqua Sensor sprawdza stopień zabrudzenia naczyń podczas mycia wstępnego, dobierając na tej podstawie ilość potrzebnej wody. Spodoba ci się też RackStopper - czyli blokada zapobiegająca przypadkowemu zbyt głębokiemu wysunięciu się dolnego kosza. To świetne urządzenie, które sprawdzi się w każdej kuchni!
* SIEMENS SR23HI65ME - model za niewiele ponad 2000 zł. Ma szerokość 45 cm i pojemność 10 kompletów naczyń. Klasa energetyczna tego sprzętu to E. Ma czujnik AquaSensor, powłokę AntiFingerprint i blokadę kosza RackStopper. Możesz zarządzać urządzeniem z twojego telefonu dzięki Home Connect. Za pomocą aplikacji włączysz też opcję silence on demand - gdy potrzebujesz chwilowo wyciszyć urządzenie - by na przykład porozmawiać przez telefon.
* SIEMENS SR23EI28ME - kolejny sprzęt o szerokości 45 cm, w którym zmieścisz 10 kompletów naczyń - tym razem za niespełna 3000 zł. Klasa energetyczna urządzenia to D. Znajdziesz tu wiele rozwiązań opisanych przy poprzednich modelach - w tym AquaSensor, Home Connect, RackStopper. Docenisz automatyczne rozpoznawanie detergentu, funkcję Asystent Dozowania oraz szeroki wybór programów zmywania.
* SIEMENS SN23II08TE - sprzęt o szerokości 60 cm, w którym umyjesz 12 kompletów naczyń. Klasa energetyczna tego modelu to E, a cena - mniej niż 2000 zł! Wśród technologii nie zabrakło kompatybilności z aplikacją Home Connect, a także - takich rozwiązań jak AquaSensor czy automatycznego rozpoznawania detergentu. Bardzo dobry model w świetnej cenie - to prawdziwa okazja!
* SIEMENS SN23EI26CE iQ300 - pojemna zmywarka, w której umyjesz 13 kompletów naczyń. Szerokość sprzętu to 60 cm, a cena - ok. 2800 zł. Klasa energetyczna tego modelu to D. Lista zastosowanych technologii robi wrażenie - masz tutaj Home Connect, AquaSensor, automatyczne rozpoznawanie detergentu i powłokę AntiFingerprint.
Chcesz poznać więcej modeli tego producenta? Sprawdź zmywarki Siemens w sklepie MediaMarkt  i kup najlepszy sprzęt do twojej kuchni!

 

– Artykuł sponsorowany