Restauracja Krówka wspiera WOŚP

Restauracja Krówka wspiera WOŚP

Już w najbliższą niedzielę kolejny finał WOŚP. W tym roku zbiórka dedykowana będzie wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

WOŚP zagra w kilku miejscach w naszym powiecie. Wolontariuszy będziemy mogli zobaczyć m.in w Żywcu, Świnnej czy Węgierskiej Górce. 

W naszym mieście sporo się będzie działo. 31 stycznia ASG Żywiec przeprowadzi pokazy bojowe i akcje m.in. w okolicach żywieckiego Rynku, w żywieckim parku w okolicy Starego Zamku, Pałacu i wydziału etnografii. Osoby, które pojawią się w tych miejscach 31 stycznia tego roku będą mogły wykonać zdjęcia z członkami grupy oraz usiąść za kierownicą pojazdów militarnych. 

Będzie również akcja morosowania m.in na Plaży Moszczanka na końcu ścieżki rowerowej, przy Ośrodku Politechniki, a także na dużej tamie w Świnnej. 

Warto wspomnieć, że w tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wesprze Restauracja Krówka! Wszyscy wolontariusze będą mogli otrzymać ciepły posiłek w Krówce zlokalizowanej przy os. Parkowym 9a. Akcję wspierają firmy WoPak z Kobiernic oraz Iglomen z Bielska-Białej.

.