Oferty sponsorowane

Kalendarze trójdzielne są doskonale znane od pokoleń. W niejednym domu ścianę zdobi taki właśnie rodzaj terminarza, choć równie często widuje się je w środowisku zawodowym – biurach czy kancelariach. Dziś nie musisz kupować kalendarza z przypadkowym obrazkiem. Zaprojektuj własny egzemplarz, który spersonalizujesz ulubionym zdjęciem.

Praktyczny terminarz z osobistym akcentem

Z kalendarzy ściennych korzystają nie tylko starsze pokolenia. Pamiętasz słynne „zdzieraki”, pełne cytatów, powiedzeń, a nawet przepisów i dobrych rad dla gospodyń domowych? Dziś zastąpiono je kalendarzami w innej, bardziej nowoczesnej formie. Przede wszystkim – mają większy rozmiar, dzięki czemu są lepiej widoczne z większej odległości. Sam układ dat jest bardzo praktyczny; z łatwością możesz zerknąć do wydarzeń zarówno w nadchodzącym, jak i poprzednim miesiącu.

A teraz jeszcze możesz umieścić własne zdjęcie na głównej planszy! To rozwiązanie, które znacznie zwiększyło zainteresowanie tego typu kalendarzami. Chcesz stworzyć swój własny egzemplarz? Zajrzyj na colorland.pl/fotokalendarz/kalendarz-trojdzielny i wykorzystaj swój kreatywny potencjał.

Efektowna ozdoba ścienna

Dzięki palecie możliwości, jakie możesz wykorzystać w swoim projekcie, kalendarz stanie się czymś więcej niż tylko przedmiotem, na który patrzysz w poszukiwaniu dat. Terminarz w trójdzielnym wariancie będzie również świetną ozdobą ścienną. Wszystko za sprawą zdjęcia, które umieścisz na górnej planszy.

Dokładnie przemyśl wybór fotografii i wybierz tę, która generuje najwięcej pięknych wspomnień. Będziesz się nimi delektować przez najbliższy rok, za każdym razem miło wspominając minione chwile. Nie musisz się ograniczać do jednego kadru – zaplanuj efektowny kolaż, uprzednio zmieniając układ zdjęć w edytorze Twojego projektu. Jeśli chcesz dodać jeszcze więcej ciekawych akcentów, wykorzystaj kliparty z dostępnej galerii. Z pewnością podbiją charakter Twojego kalendarza, dyskretnie wyglądając spod kart kolejnych miesięcy. Możesz również użyć tekstu. Co powiesz na motywujący cytat lub noworoczne motto?

Kalendarz do domu, do biura, na prezent

Kalendarz jest jak zegarek – gdy nie masz go w zasięgu wzroku, czujesz, że czegoś Ci brakuje. Niezbędny w pracy i przydatny w każdym domu – możesz go uzupełniać o własne zapiski, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zorganizować harmonogram i odnaleźć się w codziennych zadaniach.

Kalendarz ze zdjęciem jest na tyle uniwersalny, że z powodzeniem możesz podarować go komuś na prezent. To świetny gest na dobry początek roku. Jeśli masz zamiar wręczyć egzemplarz bliskiej osobie, dopracuj projekt wizualnie, mając na uwadze pełną personalizację. Unikalne zdjęcie, osobliwy tekst, dopasowany szablon, a także seria pomysłowych klipartów – to znakomite połączenie i świetny pomysł na oryginalny upominek.

Skorzystaj z możliwości, jakie kreują współczesne trendy, i zamień tradycyjny kalendarz w ponadprzeciętne dzieło. Terminarz z własnym projektem z pewnością ubarwi każdy miesiąc tego roku.