Rusza nowy sezon taneczny w Szkole Tańca i Ruchu Dance 4 You!

Rusza nowy sezon taneczny w Szkole Tańca i Ruchu Dance 4 You!

Szkoła Tańca i Ruchu „Dance 4 You” to żywiecka szkoła, zlokalizowana przy ulicy Dworcowej 16, w której wszyscy żywią miłość do tego samego - muzyki i tańca. Każdy pasjonat znajdzie tu coś dla siebie, a jest w czym wybierać.

Szkoła oferuje różne techniki tańca takie jak: Hip Hop, Dancehall, Breakdance, Taniec Współczesny, Gimnastyka Artystyczna, Balet, Akrobatyka, Salsa w parach, Bachata, Taniec towarzyski, Zumba, Strefa fitness, Joga, High Heel's.

W Szkole Tańca i Ruchu „Dance 4 You” wraz z miesiącem wrzesień rusza nowy sezon taneczny 2021/2022! Każdy będzie mógł zapisać się na wybraną przez siebie technikę. Zajęcia odbywają się w grupach dedykowanych dla określonej grupy wiekowej: dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Nowa filia szkoły

Ważną informacją jest to, że Szkoła Tańca i Ruchu „Dance 4 You” otwiera filię, która będzie mieściła się w Żywcu, na ul. Grunwaldzkiej 1 w dzielnicy Sporysz (naprzeciwko szkoły samochodowej). Lokal ten będzie specjalnie przystosowany na zajęcia aerial hoop oraz pole dance, ze względu na rosnącą liczbę chętnych na te dwa style.

Zapisy na nowy sezon taneczny

Zapisy trwają! Można się zapisać mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (500-287-898 lub 500-287-899). Należy podać imię i nazwisko, wybór stylu tanecznego, wybrany dzień zajęć, w jaki chcemy uczęszczać, numer telefonu oraz wiek uczestnika zajęć.

Warto dodać, że w dniach od 4-5 września w szkole odbędą się Dni Otwarte! Podczas dni otwartych 15% rabatu na każdy zakupiony karnet.

Dodatkowo 4 września o godz. 19:30 odbędzie się po raz pierwszy w szkole SALSOTEKA, którą poprowadzi Marcin Młodzik, a animacje i ruede poprowadzą nasi  instruktorzy. Wstęp FREE dla każdego!

Zapraszamy!

Informacja: Roksana Sapeta

Zdjęcie: Szkoła Tańca i Ruchu Dance 4 You

 

 

 

 


Drukuj   E-mail