Oferty sponsorowane

Jesteś Grantobiorcą Projektu Słoneczna Żywiecczyzna? Stoisz przed wyborem Wykonawcy? Warto rozważyć wybór lokalnej firmy, która posiada już doświadczenie w montażu instalacji w ramach Słonecznej Żywiecczyzny i zapewnia fachowe doradztwo oraz kompleksową usługę wraz ze sprawnym serwisem.

Na Żywiecczyźnie realizowany jest Projekt Słoneczna Żywiecczyzna, którego celem jest poprawa jakości powietrza i ogólnie stanu środowiska. W ramach Projektu powstało już część instalacji, jednak wielu mieszkańców nadal oczekuje na instalację paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła na swoich posesjach. Grantobiorcy mają we wspomnianym Projekcie do wyboru wielu wykonawców, którzy oferują bardzo zróżnicowane ceny. Jednocześnie wykonawcy realizujący montaże i odbiory wraz z postępami prac zdobywają doświadczenie i wiedzę, pomocną przy prowadzeniu kolejnych prac w ramach Projektu Słoneczna Żywiecczyzna. Jedną z firm, która wykonała już kilkadziesiąt instalacji w ramach Zadania jest EKOSUN. Przedstawiciele firmy podkreślają, że czas pomiędzy wyborem wykonawcy a działającą instalacją fotowoltaiczną i otrzymaniem refundacji często się wydłuża z uwagi na dodatkowe wymogi ze strony inspektorów. Firma EKOSUN od początku trwania projektu zdobyła już wymagane doświadczenie i wie, jakie rozwiązania i jaki sprzęt jest najbardziej optymalnym, co pozwala na udzielenie fachowych porad kolejnym klientom. Przedstawiciele EKOSUN doskonale znają wymagania i specyfikację Projektu Słoneczna Żywiecczyzna oraz oferują sprzęt najwyższej klasy o wzorowych parametrach. Warto zaznaczyć, że firma EKOSUN oferuje kompleksową usługę – od doradztwa, poprzez montaż, odbiór i serwis. Ten ostatni czynnik jest niezwykle ważny, gdyż wszystkie przeglądy i ewentualne naprawy sprzętu firma EKOSUN jest w stanie zrealizować niezwłocznie, ponieważ jest firmą lokalną i od lat działa na Żywiecczyźnie.


,,Niezadowolenie ze złej jakości trwa znacznie dłużej niż radość z niskiej ceny’’


Kontakt do przedstawicieli:
-798 710 207
email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-530 630 914