Oferty sponsorowane

Profesorowi Ambrożemu skradziono cztery magiczne piegi: Koloru, Szczęścia, Smaku i Wzrostu. Musisz wiedzieć, że to składniki tajemnej receptury Pana Kleksa na wyjątkowe święto - Dzień Dziecka. Jest tylko jeden sposób na uratowanie zabawy - wyrusz całą rodziną na poszukiwanie piegów i przeżyj niezapomnianą przygodę bez wychodzenia z domu!

Bajka Pana Kleksa zlokalizowana przy ul. Porcelanowej w Katowicach zaprasza na cykl interaktywnych warsztatów on-line z okazji Dnia Dziecka - „Pan Kleks i Spółka w tarapatach” oraz „Droga do Gwiazd z Doktorem Paj-Chi-Wo”.

Będziecie mogli stać się częścią wspaniałego rodzinnego show:

A to tylko początek, ponieważ oba wydarzenia otwierają cykl wirtualnych warsztatów familijnych, które odbywać się odtąd będą w każdy poniedziałek o stałych godzinach - 18:00 i 22:00.

Jak mówi inicjator Bajki Pana Kleksa, Grzegorz Pietraszewski: Pan Kleks i Spółka w Tarapatach”, „Droga do Gwiazd z Doktorem Paj-Chi-Wo” oraz Kleks TV to nie tylko doskonałe rozwiązanie na czas epidemii, ale i po niej, kiedy do Bajki będą mogli zawitać wirtualnie goście  z całego świata. To także piękny przykład tego jak angażować w kulturę osoby z niepełnosprawnościami”. Podobnie projekt ocenia jego współtwórca, aktor Grzegorz Lamik: „podjęcie działań w sieci daje doskonałe możliwości na promocję polskiego dziedzictwa kulturowego, a także dotarcie do dzieci z wiedzą na tematy abstrakcyjne i niejednokrotnie trudne”. Wtóruje mu zaangażowany w projekt naukowiec, Tomasz Książczyk: „wirtualne warsztaty dla całych rodzin to coś czego wciąż brakuje na polskim rynku edukacyjnym, dlatego dołożymy wszelkich starań by tę sytuację zmienić”.

KONKURS

Razem z Bajką Pana Kleksa przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą bilety na interaktywne show z okazji Dnia Dziecka. Mamy dla Was po cztery bilety na każde wydarzenie! 

Wszystko co musicie zrobić to odpowiedzieć na pytanie: Na jaką literę zaczynały się imiona chłopców, których Pan Kleks przyjmował do swojej Akademii? Odpowiedzi udzielajcie pod postem w komentarzu na naszym FB. Na odpowiedzi czekamy do 30.05. do godziny 20.00.

Możecie również wypatrywać na terenie Żywca naszych redakcyjnych samochodów z logo ŻywiecInfo. Na hasło "Bajka Pana Kleksa" macie okazję otrzymać voucher!

A my już niebawem zaprosimy Was do "Bajki Pana Kleksa". Wypatrujcie informacji!

/materiał partnera/