Oferty sponsorowane

Trwają wakacje, a z nimi gorące i upalne, a przede wszystkim słoneczne dni. Wybierając okulary na lato, warto zadbać o ochronę przed zbytnim promieniowaniem UV, nie tracąc komfortu przejrzystego widzenia.

Okulary przeciwsłoneczne nie są jedynie modnym dodatkiem, ich zadaniem jest ochrona wzroku przed szkodliwym oddziaływaniem promieni słonecznych. Noszenie okularów to również jedno z zachowań zaliczających się do profilaktyki zachorowań na zaćmę. Wciąż sporo osób posiadających wady wzroku nie wie, że można nosić okulary przeciwsłoneczne w najbardziej wyszukanych kolorach i fasonach, co więcej z przepisaną przez specjalistę korekcją. Popularnym rozwiązaniem są szkła korekcyjne barwione. W zależności od wady wzroku mamy szeroki zakres kolorów barwień od klasycznych jednolitych przez gradalne do najmodniejszych tego sezonu pastelowych odcieni. Do wszystkich kolorów klient może sobie dobrać uszlachetnienia w postaci powłok antyrefleksyjnych, a nawet powłok lustrzanych , natomiast klasycznych barwień jest możliwość posiadania polaryzacji w tych szkłach, która wyostrza kontrast widzenia oraz niweluje odblaski powstające od powierzchni płaskich. Dodatkowo wszystkie soczewki posiadają ochronę UVA i UVB 400, czyli mają 100% ochronę.
Wybierając szkła korekcyjne barwione możemy komfortowo korzystać z okularów w każdych warunkach, chroniąc jednocześnie swoje oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.


Jeśli decydujemy się na zakup szkieł korekcyjnych barwionych, powinniśmy udać się do profesjonalnego salonu. Znajdziemy taki przy ulicy Kościuszki 8 w Żywcu. Specjaliści w salonie Inter Optyk pomogą nam dobrać model odpowiedni do naszej wady oraz pasujące do niego oprawki. Co więcej, możemy mieć pewność, że takie okulary faktycznie posiadają wszystkie filtry i są bezpieczne dla naszych oczu.


Zadzwońcie pod numer telefonu 33 862 20 93 i umówcie się na wizytę.


Więcej informacji o salonie Inter Optyk Żywiec znajdziecie http://interoptyk.pl/  oraz https://www.facebook.com/InterOptykZywiec/