Oferty sponsorowane

Działają na żywieckim rynku już od ponad 20. lat i są najlepszym dowodem na to, że firmy rodzinne w naszym mieście są doceniane przez lokalną społeczność. Auto Szyby Żywiec – bo o nich mowa - to przedsiębiorstwo zajmujące się wymianą i przyciemnianiem szyb. Znajdziemy ich na ulicy Lelewela w Żywcu, która często wśród mieszkańców nazywana jest ulicą Szybiarzy.

Żywieccy szybiarze

Auto Szyby Żywiec to firma rodzinna z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zajmuje się wymianą oraz naprawą szyb samochodowych zarówno do osobówek jak i pojazdów dostawczych, sprzedażą uszczelek i narzędzi do montażu, a także przyciemnianiem i oklejaniem elementów karoserii bądź wnętrza samochodu foliami dekoracyjnymi. Co więcej przedsiębiorstwo jest w stanie dorobić szybę na wymiar do pojazdu lub urządzenia budowlanego. W swojej ofercie posiada ponad dwieście najpopularniejszych szyb dostępnych od ręki na magazynie, a ponad piętnaście tysięcy do zamówienia z czasem oczekiwania do dwóch dni.

Ponad 20 lat doświadczenia

Warto wspomnieć, że wiele warsztatów samochodowych poleca usługi Auto Szyb Żywiec jako sprawdzonego podwykonawcę. Przez lata pracy w branży firma zdobyła doświadczenie oraz kompetencje, które są doceniane przez mieszkańców powiatu. Przedsiębiorstwo elastycznie dostosowuje się do zmiennych wymagań rynku wprowadzając różne innowacje, jak np. przyciemnianie i oklejanie foliami ochronnymi, a także dekoracyjnymi. Kwalifikacje zawodowe, zaangażowanie w pracę, dobra atmosfera w firmie, przystępne ceny, krótkie terminy realizacji, a także używanie materiałów najwyższej jakości od wiodących producentów przekładają się na wysoki poziom usług i przyjazne relacje z klientami. Nadmienić należy, że właściciele każdego klienta traktują indywidualnie, dlatego też często godziny pracy dostosowane są bezpośrednio do niego. Firma świadczy również usługi wyjazdowe, dojeżdża do klientów na terenie powiatu Żywieckiego i okolicznych miejscowości.

Zmieniają wygląd każdego samochodu

W ostatnich latach przedsiębiorstwo rozszerzyło działalność o przyciemnianie oraz oklejanie karoserii czy też elementów wnętrza foliami ochronnymi lub dekoracyjnymi w różnych modnych wzorach jak np. carbon, matt, połysk. Do przyciemniania szyb używane są folie renomowanych firm posiadających 7-letnią gwarancję producenta. Zastosowanie markowych folii daje nam pewność, że materiał będzie odporny na zarysowania i utrzyma kolor przy ekspozycji na promienie słoneczne. Warto dodać, że Auto Szyby Żywiec jako warsztat posiada własny atest, dlatego też możliwe jest atestowane przyciemnianie szyb. Przyciemnianie szyb to nie tylko zabieg stylistyczny. Ma także aspekt praktyczny, bo pozwala zmniejszyć nagrzewanie wnętrza auta. Kolejną kwestią jest ochrona prywatności i zabezpieczenie rzeczy, które bardzo często zostawiamy na tylnej kanapie. Warto pamiętać, że przyciemniona szyba poprawia bezpieczeństwo, ponieważ jej rozbicie spowoduje pęknięcie na drobne kawałki, które nie rozprzestrzenią się po całym wnętrzu kabiny.

Biorąc pod uwagę łatwość zakładania oraz niskie ceny takiego zabiegu, przyciemnianie szyb i oklejanie samochodów stało się popularnym sposobem na zmianę kolorystyki pojazdu, wyrażenie siebie, a także na zwiększenie ochrony przed drobnymi uszkodzeniami.

Efekty pracy możecie znaleźć TUTAJ 

UWAGA! DO KOŃCA KWIETNIA DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW PROMOCJA - 10% NA USŁUGI PRZYCIEMNIANIA SZYB. WYSTARCZY PODAĆ HASŁO "ZYWIECINFO" 

Auto Szyby w Żywcu na ul. Lelewela 15

Codziennie od 8:30 do 18:30 w soboty od 8:30 do 14:00.

W sytuacjach awaryjnych możliwe wykonanie usługi w dogodnym dla klienta terminie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym: 880 660 661 

Autor: KM