Oferty sponsorowane

Walentynki to czas, który większość par świętuje w wyjątkowych miejscach. Gdzie spędzić tę wyjątkową okazję w romantycznym, unikalnym i niezapomnianym stylu? The Legendary Żywiec Pub & Restauracja to idealne miejsce dla wszystkich zakochanych, którzy pragną spędzić swoje Walentynki w magicznej atmosferze.

Zapraszamy na niezapomniane walentynki do sali VIP w The Legendary Żywiec Pub & Restaurant. W specjalnie przygotowanej sali  czeka na Was magiczna oprawa tego wyjątkowego dnia. Sala zostanie udekorowana delikatnymi kwiatami i świecami, które będą tworzyć atmosferę intymności i ciepła.

Szef Kuchni przygotował wyjątkowe menu, które sprawi, że walentynkowy wieczór będzie prawdziwą kulinarą ucztą. Rozpoczniemy od aksamitnego kremu z pieczonej dyni hakkaido z karmelowym popcornem. Następnie zostaniecie częstowani wybranym daniem głównym. Macie do wyboru kaczkę sous-vide z puree z kapusty czerwonej, marchewką i boczkiem, lub dorsza z kulkami i sosem bazyliowo-szczypiorkowym.

Na deser czeka na Was suflet czekoladowy z gałką lodów waniliowych z wiśnią w spirytusie. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić ten wyjątkowy wieczór, dla każdej pary zaserwowany będzie kieliszek Prosecco.

14 lutego są dwa terminy do wyboru: od 18:00 do 20:00 lub od 20:30 do 22:30. Ze względu na zapewnienie komfortowej atmosfery, ilość miejsc jest mocno ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację stolików pod numerem telefonu: 574 169 865.

Serdecznie zapraszamy do The Legendary Żywiec Pub & Restaurant, abyście mogli celebrować tę romantyczną okazję w wyjątkowym miejscu. Niech te walentynki pozostaną na długo w Waszej pamięci.