Oferty sponsorowane

W ramach działającej od września ubiegłego roku w Zespole Szkół w Żywcu ZDZ w Katowicach sekcji szachowej prowadzonej przez wykwalifikowanego instruktora Polskiego Związku Szachowego dnia 06.04.br. na terenie szkoły przy ul. H. Sienkiewicza 65 w Żywcu, odbędzie się otwarty turniej szachowy, tj. ,,I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W ŻYWCU ZDZ W KATOWICACH W SZACHACH SZYBKICH’’.

Turniej rozgrywany będzie w formule Open (bez ograniczeń wiekowych) w tempie gry Rapid (szachy szybkie) 10’+5’’ w systemie szwajcarskim zgodnie z obowiązującymi przepisami FIDE. Rozpoczęcie partii przewidziane jest na godz. 11.00., a dla wszystkich uczestników przewidziane są medale, dyplomy, za miejsca 1-5 puchary, dla 5 pierwszych zawodników atrakcyjne nagrody rzeczowe, jak również losowane będą wśród uczestników turnieju nagrody niespodzianki. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej bit.ly/turniejzywiec jak również można zgłosić swoje uczestnictwo na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie do sekretariatu szkoły na numer tel. 33 861 2373 . Dla uczestników turnieju oraz widzów przewidziany jest bufet kawowy. Dodatkowe szczegółowe informacje dotyczące turnieju dostępne są TUTAJ

 Serdecznie zapraszamy do grania i kibicowania wszystkich miłośników tego pięknego królewskiego sportu. Do zobaczenia na turnieju!