Oferty sponsorowane

Urodziny to zawsze dobra okazja do świętowania, ale urodziny owieczek Irenek to dzień wyjątkowy! Kim są Irenki? To przesympatyczne owieczki, które na co dzień broją i psocą w Rabkolandzie, parku rozrywki dla dzieci w Rabce-Zdroju.

Według legendarnej historii, którą poznać możecie właśnie w Rabkolandzie, to nie kto inny, a niesforne Irenki sprowadziły Rabkoland do Rabki! Jak do tego doszło? Musicie sprawdzić sami, odkrywając kolejne bajkowe przestrzenie i atrakcje. Świetną okazją będą urodziny Irenek, na które Rabkoland zaprasza już w najbliższy weekend, 3 i 4 lipca!

Które urodziny obchodzą Irenki? Drugie, bo dokładnie dwa lata temu Rabkoland zakończył swoją metamorfozę, zmieniając się w park tematyczny, podzielony na pięć stref. To właśnie wtedy w parku zamieszkały owce Irenki, dołączając do zgranej paczki przyjaciół: szalonego wynalazcy Krucabomby, krokodyla Oskara, Pana Trzmiela i reszty bohaterów. Poszczególne strefy zyskały tematyczne dekoracje, a karuzele i pociągi nie są już zwykłymi atrakcjami – wiele z nich zaprasza dzieci do zanurzenia się w związaną z nimi opowieść. Jeśli pamiętacie Rabkoland sprzed lat, warto odwiedzić go dziś z dziećmi - to zupełnie inne miejsce.

Program imprezy urodzinowej owieczek

Program przewiduje mnóstwo atrakcji dla dzieci, nie tylko te znane z urodzinowych kinderbali. Koncert Beti i Bobass dla Dzieci z repertuarem piosenek Majki Jeżowskiej rozrusza wszystkie dzieciaki, a artyści i animatorzy zabawią najmłodszych pokazami, sztuczkami i bańkami. Owce Irenki i pozostali bohaterowie z Rabkolandu będą bawić się i świętować na atrakcjach razem z Gośćmi! Nie zabraknie też urodzinowych dekoracji, słodkiego poczęstunku i czapeczki dla każdego dziecka – w końcu to prawdziwe urodziny!

Moc wakacyjnych imprez w Rabkolandzie

To nie koniec wakacyjnych imprez dla dzieci i rodziców.

17 lipca – XX Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy - jubileuszowe mistrzostwa, na której chętni śmiałkowie doją sztuczną krowę Robculę.

31 lipca i 1 sierpnia – Drużynowe Harce Krokodyla Oskara

7-8 sierpnia – Dolina Trzmiela Tańczy - muzyczna impreza dla najmłodszych, na której nie zabraknie radosnych tańców i wspólnego śpiewania!

21 sierpnia - XVIII Mistrzostwa Polski W Dmuchaniu Balona Z Gumy Do Żucia - fantastyczna zabawa z nagrodami dla najlepszego dmuchacza balonów z balonówki.

28-29 sierpnia - Słowacki Weekend - wyjątkowa okazja, by pobawić się na karuzelach razem z naszymi południowymi sąsiadami. Tego dnia Rabkoland wypełnia się małymi i dużymi Słowakami!

Bilety wstępu na imprezę

Na urodziny owieczek Irenek Rabkoland zaprasza 3. i 4. lipca od 10:00 do 18:00. Ceny wstępu – takie same jak na co dzień, czyli maksymalnie 59 zł od osoby za cały dzień zabawy bez limitu na wszystkich atrakcjach i pokazach. Bilety dostępne są na stronie www.rabkoland.pl. Rabkoland akceptuje także Bony Turystyczne.