Oferty sponsorowane

Największą nowością w Bajce Pana Kleksa jest bilet OPEN ramach „Wakacji z Panem Kleksem”. Przez 7 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00 jest jeden, tańszy bilet, który obejmuje wszystkie atrakcje w ciągu dnia. W Bajce prowadzone są różnego rodzaju warsztaty, podczas których profesjonalni animatorzy zadbają, aby zarówno dzieci, jak i dorośli świetnie się bawili. Pojawiły się również nowe atrakcje jak Strefa Malucha czy Strefa Odkrywcy. Bilety do Bajki można kupić zarówno online, jak i w kasie w momencie wizyty.

Wakacje z Panem Kleksem: 7 dni w tygodniu

-11:00 STREFA MALUCHA - warsztaty manualne i sensoryczne dla najmłodszych, podczas których dzieci wraz z animatorami poznają świat zapachów, smaków i dźwięków. Wykonają pocztówkę z wakacji z Panem Kleksem, zobaczą jak rosną farbki Pana Kleksa, stworzą wyjątkowy naszyjnik dla mamy z makaronu, nauczą się wykorzystywać makulaturę do wyklejanych portretów zwierząt z Ostatniego Rezerwatu Przyrody czy rozdmuchają kolorowe kleksy.

-12:00 STREFA ODKRYWCY – warsztaty naukowe, na których bohaterowie Pana Kleksa, Doktor Paj-Chi-Wo i Wielki Elektronik odkryją przed nami sekrety świata nauki.

-13:00 ZWIEDZANIE Z PANEM KLEKSEM – nikt nie zna Bajki lepiej, niż sam Pan Kleks! W trakcie zwiedzania, dzieci poznają każdy zakamarek tego miejsca i odwiedzą znane z lektur krainy, takie jak Bajdocja, Psi Raj czy Złomowisko Robotów!

-14:00 KONKURS Z NAGRODAMI – w trakcie konkursu z wiedzy o prof. Kleksie do wygrania będą codziennie niesamowite nagrody, m.in. gry planszowe!

-15:00 STREFA ODKRYWCY – kolejne warsztaty naukowe, na których dzieci wspólnie z legendarnymi bohaterami Pana Kleksa sprawdzą m.in.: jak izoluje się DNA pomidora, stworzą własne kratery na księżycu czy wykonają chemiczne eksperymenty z użyciem produktów dostępnych w każdej kuchni.

- 16:00 WSPÓLNE CZYTANIE BAJEK – Tak jak Piegi Pana Kleksa dodają witalności, tak czytanie od najmłodszych lat rozwija wyobraźnię i chęć poznawania świata. Wspólne czytanie bajek Jana Brzechwy będzie idealną odskocznią od szaleństw w Bajce!

- 17:00 ZWIEDZANIE Z PANEM KLEKSEM – Kolejna podróż w zakamarki Bajki z profesorem Kleksem w roli przewodnika!

- 18:30 – STREFA ODKRYWCY – ostatnie, ale równie ciekawe warsztaty naukowe na zakończenie dnia!

Wykupując bilet OPEN możemy skorzystać ze wszystkich atrakcji np. wziąć udział w warsztatach o 12, pójść na zwiedzanie z Panem Kleksem o 13, a o godzinie 16 odpocząć na wspólnym czytaniu bajek. W ten sposób można spędzać dzień zarówno w tygodniu jak i w weekend. Więcej informacji można znaleźć na https://bajkapanakleksa.pl/wydarzenia/wakacje-z-panem-kleksem/

Półkolonie z Panem Kleksem

Kto kiedyś nie marzył, aby przeżyć przygody Adasia Niezgódki? Teraz to możliwe! Półkolonie w Bajce Pana Kleksa to:

- 5-dniowe turnusy (poniedziałek-piątek)

- zajęcia w godzinach 9:00-16:45 (w tym świetlica od 8:00-18:00)

- pełne i zdrowe wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje)

- autorski program zajęć nastawiony na naukę przez zabawę

- bezpieczna, w pełni dezynfekowana przestrzeń

Półkolonie w Bajce Pana Kleksa wyróżniają się przede wszystkim programem, który różni się od tradycyjnych półkolonii oferowanych w miastach. Nasze dziecko już nigdy nie powie, że nudziło się na zajęciach! Zamiast sztywnego planu, każdego dnia milusińscy będą odkrywać inne tajemnice. I tak pierwszego dnia na najmłodszych czeka m.in.: zabawa integracyjna „Kleks i Bebok – zaginione sekrety” oraz teatrzyk kukiełkowy, drugiego dnia dzieci poznają tajniki biologii pod mikroskopem, trzeciego zabawią się w podchody a czwartego… więcej sekretów i informacji na temat półkolonii znajdziecie na https://bajkapanakleksa.pl/wydarzenia/polkolonie/

Półkolonie w Bajce Pana Kleksa ruszają już od 13 lipca. Cena turnusu to 799zł. Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu: 661 014 701.

KONKURS 

Wraz z Bajką Pana Kleksa przygotowaliśmy dla Was konkurs! Do wygrania mamy 4 wejściówki rodzinne (2+2) do Bajki Pana Kleksa. Jeśli chcecie je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Do czego służą piegi w "Akademii Pana Kleksa"? Odpowiedzi przysyłajcie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.