Oferty sponsorowane
WODA TO NASZA WSPÓLNA SPRAWA to kampania informacyjno – edukacyjna firmy Żywiec Zdrój. Poprzez jej realizację firma zachęca do racjonalnego gospodarowania wodą i korzystania z rozwiązań, które mogą pomóc ją zaoszczędzić i przeznaczyć do innych, istotniejszych celów.
Karpaty Łączą – kwietne łąki" to projekt realizowany wspólnie z mieszkańcami gmin Jeleśnia, Radziechowy-Wieprz i Węgierska Górka, którego celem jest wspieranie bioróżnorodności, retencja wody , ale przede wszystkim ochrona naturalnego charakteru górskich łąk.
Wokół idei tego prostego, a jednocześnie bardzo wyrazistego hasła udało się zgromadzić rzesze ludzi, których połączyła troska o wspólne dobro, jakim jest krajobraz przyrodniczy i kulturowy Karpat. Samorządowcy i władze obszarów chronionych, przedstawiciele organizacji pozarządowych i świata nauki, przedstawiciele biznesu, liderzy lokalnych społeczności, mieszkańcy terenów górskich i turyści – wszyscy oni tworzą dzisiaj wspólnotę idei, której nośnikiem jest hasło „Karpaty Łączą".
Więcej o programie: http://kwietnelaki.karpatylacza.pl/ 
Zdjęcia: Raff Studio
Film: DW Film