Oferty sponsorowane

Ochłonęliśmy już po meczach polskiej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Wiele skrajnych emocji wywołała przegrana naszej drużyny, część kibiców była zawiedziona poziomem gry drużyny Adama Nawałki, część wierzy w sukcesy polskich piłkarzy w kolejnych rozgrywkach. Mistrzostwa zweryfikowały również kto jest prawdziwym kibicem, a kto kibicuje Biało-Czerwonym tylko, gdy odnoszą sukcesy.

Jak w liście do naszej redakcji pisze nasz Czytelnik – „Zbulwersowała mnie postawa poseł Małgorzaty Pępek, która na swoim facebookowym profilu zniechęcała do oglądania ostatniego meczu Biało-Czerwonych z reprezentacją Japonii. Jak można przeczytać w poście z 27 czerwca:

„Zamiast marnować czas na mecz naszej reprezentacji z Japonią (przecież wiadomo jak jest) przyjdźcie JUTRO konstruktywnie porozmawiać z moimi gośćmi, którzy w czwartek o godz. 18.000 (pisownia oryginalna) zjawią się w żywieckim Kino Janosik. To z pewnością będzie bardziej pożyteczne i ciekawsze kilkadziesiąt minut, niż spędzone przed telewizorem (...)”

do sr

Wpis nie byłby może przykry dla prawdziwych kibiców, którzy wierzą w naszych piłkarzy, gdyby sama posłanka nie przychodziła do Strefy Kibica w żywieckim Amfiteatrze Pod Grojcem. Co dziwne, sama zasiadła w żywieckiej Strefie Kibica wraz z byłym ministrem obrony narodowej – Tomaszem Siemoniakiem podczas meczu Polska-Japonia, którego oglądanie określiła wcześniej jako marnowanie czasu.
Zastanawiam się więc czy Pani poseł kibicowała naszej reprezentacji, czy przyszła jedynie – brzydko mówiąc – „pokazać się”. Dla prawdziwego kibica wysłuchanie hymnu Polski, czy możliwość obejrzenia występu polskiej reprezentacji to zawsze powód do radości, nie natomiast marnowanie czasu”. Byłem z polską reprezentacją zawsze, gdy odnosili sukcesy z Kazimierzem Górskim i podczas Mistrzostw Świata w Rosji, gdzie nasi piłkarze ponieśli porażkę. Ze smutkiem przyjąłem postawę posłanki Pępek, która w mojej ocenie pokazała brak szacunku dla polskich piłkarzy oraz kibiców".

Zdjęcie: FB Tomasz Siemoniak