Oferty sponsorowane

Firma Beskid Media w nietypowy sposób powiadomi odbiorców o znalezieniu się w zasięgu łącza światłowodowego.

Mieszkańcy obszarów, na których odcinki sieci zostały pospawane, zostaną o tym poinformowani poprzez specjalne zawieszki. Ulotki w takiej formie pojawią się na klamkach drzwi lub ogrodzeniach domów, stając się łatwym do zauważenia zaproszeniem do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Osoby, które zauważą zawieszkę, a chciałyby skorzystać z usług superszybkiego Internetu 800 Mb/s, telewizji 4K oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej, mogą zadzwonić na infolinię. Konsultant zweryfikuje wówczas dany adres pod kątem warunków technicznych, a zainteresowani dowiedzą się o możliwości aktywacji usług firmy.

- Mamy nadzieję, że charakterystyczne zawieszki będą przyjemnym widokiem dla każdego, kto już wcześniej interesował się dołączeniem do grona Użytkowników korzystających z naszych usług – mówią przedstawiciele spółki.

Beskid Media to jeden z największych na Podbeskidziu dostawców usług telekomunikacyjnych, docierający już do ponad 23 000 abonentów. Więcej o ofercie i działaniach operatora można przeczytać na stronie: https://www.beskidmedia.pl/artykul/438/45/Zawieszki-informuja-o-znalezieniu-sie-w-zasiegu-naszej-sieci/.