Oferty sponsorowane

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych, a następnie Zaduszki. Jest to czas reflekcji nad własnym życiem, nad przeszłością oraz przyszłością.  To także dzień dzielenia się wspomnieniami.  Ważną tradycją oraz istotnym elementem związanym z dniem 1 listopada jest dekoracja grobów. Wszystkie kwiaty oraz znicze znajdziecie w Centrum Ogrodnicznym Szarotka Żywiec. 

W Centrum Ogrodniczym Szarotka w Żywcu znajdziecie najpiękniejsze wzory nagrobnych wiązanek w 2022 roku. Każdego roku zmieniają się gusty i preferencje, dlatego warto zaczerpnąć inspiracji z najświeższych projektów.Jeśli chcemy stworzyć sami dekorację w Centrum Ogrodnicznym Szarotka znajdziemy także mnóstwo sztucznych kwiatów i innych dekoracji oraz elementów do stworzenia wiązanki. A także największy wybór zniczy.

Jeśli natomiast planujemy ozdobić nasze groby żywymi kwiatami znajdziemy tutaj największy wybór chryzantem różnych odmian.

Centrum Ogrodnicze Szarotka to największy wybór:

  • roślin (drzewka, drzewa, krzewy, byliny, rośliny rabatowe, rośliny szkółkarskie, kwiaty doniczkowe),
  • nawozów, środków ochrony i pielęgnacji roślin,
  • podłoży (ziemia uniwersalna, podłoża specjalistyczne, torf, keramzyt, kora, kamień dekoracyjny etc.),
  • urządzeń ogrodniczych (roboty koszące, traktory, kosiarki elektryczne i spalinowe, kosy i podkaszarki, wertykulatory, aeratory, glebogryzarki, dmuchawy i odkurzacze spalinowe i elektryczne, pilarki spalinowe i elektryczne, myjki ciśnieniowe, pompy wodne, odśnieżarki i wiele innych),
  • narzędzi i opryskiwaczy,
  • profesjonalnych grilli,
  • profesjonalnych systemów nawadniania,
  • artykułów dekoracyjnych do wystroju domu i ogrodu.

Karta dużej rodziny, Rodzina+ oraz Żywiecka Karta Mieszkańca

Centrum Ogrodnicze Szarotka honoruje kartę Dużej rodziny, Rodzina+ oraz Żywiecka Karta Mieszkańca, dzięki czemu posiadacze tych kart mogą dokonać zakupu z dodatkowym atrakcyjnym rabatem. Dodatkowo wychodząc na przeciw potrzebą naszych Klientów wprowadziliśmy płatności kuponami Sodexo, a dla stałych klientów możliwość skorzystania z nowej karty rabatowej.

szarotka_karta_duzej_rodziny_rodzina_edf9_1.jpg

Dla posiadaczy Żywieckiej Karty Mieszkańca:

1. Rośliny żywe : rośliny szkółkarskie, rośliny rabatowe, kwiaty doniczkowe -10%
2. Kwiaty sztuczne – 10%
3. Dekoracje i ozdoby – 10%
4. Nawozy i środki ochrony – 10%
5. art. AGD i znicze – 10%
4. Urządzenia i narzędzia ogrodnicze – 5%
5. Usługi florystyczne – 10%
6. Serwis Usług Ogrodniczych – naprawa, przeglądy pogwarancyjne w Żywcu – 10%
 kartamieszkanca.jpg

Więcej o Centrum Ogrodniczym Szarotka

Centrum Ogrodnicze Szarotka jest jednym z największych centrów ogrodniczych w Polsce. Znajdziemy w nim ponad 14 tysięcy artykułów do Twojego domu i ogrodu, kilkaset odmian roślin z najwyższej półki, największy wybór urządzeń ogrodniczych i narzędzi, środków ochrony i pielęgnacji roślin, profesjonalne grille oraz kilka tysięcy artykułów dekoracyjnych do wystroju domu i ogrodu.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi promocjami zamieszczonymi w aktualnych gazetkach promocyjnych. Różnorodność asortymentu w atrakcyjnych cenach to coś co wyróżnia Centrum Ogrodnicze Szarotka i zachęca do odwiedzenia i zapoznania się z ofertą. Więcej informacji i promocji na stronie www.szarotka.com.pl oraz Facebooku: www.facebook.com/Centrum.Ogrodnicze.Szarotka

Oddziały Centrum Ogrodniczego Szarotka

Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Żywiec
ul. Wesoła 71,
tel.: 33 475 19 55
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-18.00, sobota 8.00-18.00

Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Bielsko-Biała
ul. Elizy Orzeszkowej 40
tel.: 33 498 98 45
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-18.00, sobota 8.00-16.00
Wirtualny spacer

Galeria Handlowa Wesoła 71 Żywiec

Galeria posiada łącznie 118 miejsc parkingowych i znajduje się w najlepszej komunikacyjnie lokalizacji w Żywcu, a rocznie odwiedza ją minimum 800 tyś Klientów. Więcej informacji na stronie: www.wesola71.pl