Oferty sponsorowane
Bycie aktywnym fizycznie - to kluczowy element dłuższego, zdrowszego, szczęśliwszego życia. Aktywność fizyczna pomaga walczyć ze stresem, poprawia dobre samopoczucie, a także przyczynia się do utrzymania prawidłowej masy ciała. Pozytywnych aspektów jest wiele. Teraz można zrealizować je w zaledwie 36 minut!
 

Jeśli nie mamy za dużo czasu, a chcemy sobie zapewnić ćwiczenia, które działają całościowo na nasz organizm, warto skorzystać z oferty Butikowego Studia Treningu 36 MINUT, które znajduje się w Żywcu przy ulicy Kościuszki 29 (w budynku byłej strażnicy).  

Dlaczego 36 MINUT to więcej niż zwykły trening?

  •  trenujemy systemem opracowanym we współpracy z naukowcami, zapewniającym maksymalne rezultaty przy minimalnym nakładzie czasu,
  •  otrzymujemy indywidualny plan dostosowany do aktualnej kondycji, pracy, trybu życia,
  •  ćwiczymy pod opieką certyfikowanego fizjotrenera - mamy dodatkową motywację i pewność, że wykonujemy ćwiczenia prawidłowo i efektywnie,
  •  urządzenia zapamiętują parametry i automatycznie dostosowują ustawienia, zakres ruchu i obciążenia - nie tracimy czasu na ręczną konfigurację. Nie musimy się zastanawiać, czy obciążenie nie jest za małe albo za duże,
  •  mamy stały wgląd do wyników każdego treningu, dzięki czemu na bieżąco możemy śledzić swoje postępy,
  • trening aktywizuje największe grupy mięśniowe, poprawia kondycję i korzystnie wpływa na postawę ciała oraz kręgosłup. 

Przed pierwszym treningiem każda osoba ma indywidualne spotkanie z fizjoterapeutą, który przygotowuje plan ćwiczeń, który dostosowany jest do naszych możliwości. Ćwiczymy na urządzenia ustawionych w kole. W okręgu mamy dwanaście przyrządów, ale trenujemy tylko na ośmiu z nich. W czasie pełnego obwodu wykonujemy sześć ćwiczeń siłowych i dwa kardio, w ciągu 36 minut robiąc dwa cykle.

Teraz w 36 MINUT możemy skorzystać z dodatkowych usług takich jak trening EMS, o którym więcej pisaliśmy TUTAJ, a także z komory hiperbarycznej. Terapia hiperbaryczna posiada wiele zalet. Przyspiesza rekonwalescencję, regenerację organizmu, pomaga leczyć przeciążenia stawów oraz mięśni, wpływa także korzystnie na naszą pamięć i koncentrację. Dzięki niej mamy możliwość dotlenić mózg po urazach neurologicznych np. udarach czy wylewach. Poprawia się także nasze samopoczucie. 

UWAGA!  Przyjdz do siłowni 36 MINUT Żywiec i na hasło Żywiecinfo opłąć członkostwo na lipiec i sierpień i wrzesień trenuj całkowicie za darmo!

komora 

Zapisy: https://36minut.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 533 122 877

Więcej informacji możecie znaleźć na FB 36 minut w Żywcu.