Chcesz zobaczyć mecz Podbeskidzie – Wisła Kraków na żywo? Licytuj staż i pomóż Wiktorkowi!

Chcesz zobaczyć mecz Podbeskidzie – Wisła Kraków na żywo? Licytuj staż i pomóż Wiktorkowi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała od kilku tygodni zaangażowane jest w zbiórkę pieniędzy dla trzyletniego Wiktorka Szczechowiaka z Węgierskiej Górki, który choruje na SMA i wymaga terapii wycenianej na 9 mln zł.

Bielski klub na licytacje na rzecz Wiktorka przekazał już koszulki klubów Ekstraklasy zebrane w ramach akcji #Ekstrapomoc, a także udział w sesji fotograficznej na Stadionie Miejskim.
Teraz na aukcję trafił jednodniowy staż w Podbeskidziu, który realizowany będzie w dniu meczu z Wisłą Kraków – Kibice tęsknią za oglądaniem meczu na żywo, dlatego mamy nadzieję, że taka możliwość w ramach stażu będzie dużą zachętą do udziału w licytacji – mówi Marcin Zarębski, rzecznik prasowy TS Podbeskidzie. Oczywiście najpierw taki „stażysta” będzie musiał pomóc nam przygotować mecz pod względem organizacyjnym: poukładać reklamy, przygotować akredytacje dla mediów, pracy jest dużo – wyjaśnia Zarębski.


Licytacja prowadzona jest w grupie facebookowej Wiktorek Szczechowiak SMA licytacje.


Zbiórka trwa na portalu https://www.siepomaga.pl/dla-wiktorka


Staż będzie jednodniowy, wyłącznie w dniu meczu z Wisłą Kraków, z którą Górale zagrają w poniedziałek wielkanocny 5 kwietnia, o godzinie 15:00. Będzie to 23. kolejka PKO BP Ekstraklasy.


Drukuj   E-mail