Sport

W tym szczególnym roku, klub Czarni Żywiec obchodzi swoje 95-lecie istnienia. Jubileuszowe uroczystości rozpoczną się już w najbliższy piątek.

29 września o godzinie 18.00 w kościele św. Floriana w Żywcu Zabłociu odbędzie się Msza święta, której będzie przewodniczyć kilku księży oraz byli zawodnicy Czarnych, będzie okazją do wspomnień i podziękowań za wszystkie lata działalności klubu.

Główne obchody jubileuszu planowane są na sobotę, 30 września. Rozpoczną się o godzinie 12.00 spotkaniem w budynku klubowym Soły Żywiec. Będzie to okazja dla obecnych i byłych członków klubu, sympatyków,  aby spotkać się i podzielić się swoimi wspomnieniami związanych z klubem.

Podczas uroczystości przewidziane są różne atrakcje. Przede wszystkim odbędzie się mecz pomiedzy oldbojami Czarni Żywiec. a reprezentacją powiatu żywieckiego.

Jubileusz będzie doskonałą okazją, aby wspólnie podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesów Czarnych Żywiec oraz zobaczyć, jak klub ewoluował i rozwijał się na przestrzeni lat.

Wszystkich sympatyków klubu Czarni Żywiec oraz wszystkich tych, którzy chcieliby wspólnie uczcić ten wyjątkowy jubileusz, serdecznie zapraszamy. Dlatego też, jeśli masz jakieś wspomnienia czy zdjęcia związane z klubem, bądź chciałbyś podzielić się swoją historią, zachęcamy do udziału w tych wyjątkowych uroczystościach. Niezapomniany jubileusz Czarnych Żywiec jest szansą, aby wspólnie celebrować historię klubu i zyskać jeszcze większe poczucie przynależności do tej wyjątkowej społeczności sportowej.