Sport

Ludowy Klub Sportowy (LKS) Orzeł Łękawica to klub dla miłośników piłki nożnej, który odgrywa znaczącą rolę w lokalnej społeczności. Orzeł Łękawica to nie tylko zespół sportowy, ale także cała społeczność związana z klubem, która z wielkim zaangażowaniem wspiera drużynę.

W miniony weekend klub przeprowadził zgrupowanie, podczas którego piłkarze trenowali w Wodzisławiu Śląskim. To ważne wydarzenie dla drużyny, które umożliwia zawodnikom lepsze przygotowanie się do nadchodzących rywalizacji.

Zgrupowanie jest ważnym elementem w treningu sportowym. Pozwala piłkarzom skoncentrować się na poprawie techniki, wytrzymałości i taktyki gry. W przypadku LKS Orzeł Łękawica celem zgrupowania było również budowanie więzi między zawodnikami oraz doskonalenie umiejętności drużyny jako całości.

Piłkarze trenowali na różnych obiektach sportowych w Wodzisławiu Śląskim, co pozwoliło im na rozwinięcie swoich umiejętności na różnych nawierzchniach. W trakcie zgrupowania zdobyli nowe doświadczenia, które będą miały wpływ na ich występy w przyszłych meczach ligowych.

Rozegrali również mecz kontrolny z LKS Krzyżanowice, który zakończył się remisem. 

Miło nam poinformować, że portal ŻywiecInfo.pl został partnerem i opiekunem medialnym Klubu LKS Orzeł Łękawica.