Sport

Zabija ich bezczynność i brak nowych wyzwań. Cieszy oswajanie kolejnego szczytu i udowadnianie nie tylko sobie, że niemożliwe ich nie dotyczy.

Już na dniach będą mieli okazję się spotkać i choć na chwilę pobyć w panteonie osób, dla których ekstremalność jest czymś powszednim. Już 13 sierpnia w Karczmie/ Wiacie Hotelu Klimczok w Szczyrku odbędzie się trzecia edycja Festiwalu BESKID EXTREME FESTIWAL.

Czym zaskoczą Organizatorzy tym razem?

Wyszukany regał ekstremalnych smakołyków będzie czekał na każdego, kto i w tym roku odważy się pojawić. Galeria twarzy dobrze znanych takich jak Tomek Michniewicz, Bartek Malinowski, Robert Gondek czy Jacek Ciszak i wielu innych.

Tegoroczny blok techniczno- narciarski będzie koncentrował się w próbie prezentacji techniki budowania stacji narciarskiej od przysłowiowego zera. Będzie też o projektowaniu ośrodków narciarskich, o kolejach linowych, produkcji i magazynowaniu śniegu.

Podczas konferencji prasowej i prezentacji powstającego ośrodka narciarskiego Beskid Sport Arena zostaną też odsłonięte postępy w pracach budowlanych na nowej stacji narciarskiej.

Na najmłodszych czekają warsztaty podróżnicze z Ignacym , który przygotował wiele atrakcji dla wszystkich dzieci. Nie zabraknie też licznych konkursów z nagrodami dla widzów Festiwalu. A potem już tylko After Party w klimatach narciarskich.

Start już w najbliższą sobotę.

Oprac. GK