Sport
 
Orzeł Łękawica informuje, że  nowa sekcja petanque odniosła pierwsze sukcesy. Nasz zawodnik Marcin Sternicki triumfował zarówno w jednym z turniejów, jak i w całym prestiżowym cyklu!
Mateusz Moc oraz Adrian Mrózek również brali udział w cyklu, ale przez wymuszone absencje na kilku turniejach nie mogli powalczyć o najwyższe lokaty w Grand Prix, zajmując ostatecznie 41 miejsce przez Mateusza oraz 3 lokaty niżej został sklasyfikowany Adrian, dla którego to dopiero początek przygody z kulami.
Turniejowy Triumf! 
Marcin pokazał swoje umiejętności petanque, zwyciężając w turnieju kończącym cykl Śląskiego Grand Prix w Soft-Petanque. To historyczne zwycięstwo jest dowodem na rosnącą siłę i potencjał naszej nowej sekcji!
Całkowita Dominacja w Cyklu! 
Ale to jeszcze nie koniec! Marcin nie tylko wygrał pojedynczy turniej, ale także zdobył tytuł zwycięzcy całego cyklu. Z 7 turniejów zaliczanych do cyklu wygrał 4 razy i po razie zajmował 2, 3 i 4 miejsce.
Chcielibyśmy serdecznie pogratulować Marcinowi tych niezwykłych osiągnięć. Jego pasja, determinacja i umiejętności są inspiracją dla całej naszej społeczności petanque. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu i wspierają naszą sekcję. To dopiero początek, a przed nami wiele emocjonujących momentów i wyzwań! Zapraszamy wszystkich na treningi, które odbywać się będą na boiskach, które powstaną w naszym parku - informuje Orzeł Łękawica.