Sport

Takie informacje przekazujemy z prawdziwą przyjemnością! Jeszcze nieco ponad rok temu z powodu poważnej kontuzji treningi Kewina Gibasa stanęły pod znakiem zapytania. W miniony weekend Kewin odniósł znaczący sukces, wygrywając na gali w Gdańsku w swoim zawodowym debiucie.

O kontuzji lewego barku u Kewina pisaliśmy TUTAJ. Dzięki ciężkiej pracy i wsparciu najbliższych młody pięściaż wygrał ważną walkę. W dniu 21 sierpnia na gali Polsat Boxing Promotion zadebiutowałem jako zawodowy pięściarz w którym odniosłem zwycięstwo był to niezmiernie ważny dzień dla mnie który na pewno zapamiętam do końca życia!
Chcialbym dedykować tę walke osobom które przyczyniły sie do pomocy w kontuzji jaka odniosłem dokładnie rok temu gdyby nie wy nie byłoby mnie w tym miejscu i nie mógłbym wystąpić jako pięściarz mam nadzieje ze podobały sie wam emocje które wam dostarczyłem w postaci walki w pięknym sporcie jakim jest szermierka na pięści!
Chciałbym również podziękować Polsat Boxing Promotion za możliwość pokazania sie większej publiczności
trenerowi Grzegorz Proksa oraz Stefan Gawron za wsparcie w treningach jak i miejscowych trenerow za pomoc przy tarczowaniu i pomocy w narożniku
Za wszystkie gratulacje oraz wsparcie bardzo dziękuję! Jesteście niesamowici - napisał na swoim facebookowym profilu Kewin Gibas.

Przypomnijmy, że podczas pierwszej gali Polsat Boxing Promotions zadebiutował Kewin Gibas, który w kategorii Catchweight 71 kg pokonał Islama Mayrasultanova jednogłośną decyzją sędziów (40-36, 40-36, 39-37).