Sport
W związku z trwającą epidemią koronawirusa SARS-CoV2, a więc utrzymującymi się obostrzeniami, które nie pozwalają na organizowanie imprez 21. Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego, który był zaplanowany na 11 kwietnia 2021 r. został przełożony na nowy termin.
Będzie to najprawdopodobniej jesień 2021 r. lub marzec 2022 r. w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju.
Przekładamy go po raz trzeci, tym bardziej to boli. Od roku czekają na Was medale, koszulki, ręczniki, a przede wszystkim my, dlatego wierzymy, że w nowym terminie, o którym powiadomimy Was z wyprzedzeniem co najmniej 6 tygodniowym spotkamy się na starcie w Żywcu - informuje Mirosław Dziergas, dyrektor biegu.
Co z opłatami startowymi?
• obecna lista zawodników oraz wpłaty tych osób zostaną automatycznie przeniesione na nowy termin,
• organizator wyraża zgodę na przepisanie pakietu startowego na inną osobę,
• zawodnicy, którzy chcą zrezygnować ze startu wraz ze zwrotem opłaty startowej proszeni są o zgłoszenie tego faktu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści e-maila należy podać: imię, nazwisko, numer startowy, wysokość wniesionej opłaty startowej,
• rejestracja do biegu cały czas jest możliwa, a aktualna stawka opłaty startowej nie ulegnie już zmianie.
Wszyscy liczyliśmy na to, że rok 2021 będzie rokiem, gdzie wyczekiwany powrót do normalności w końcu dojdzie do skutku. Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Bardzo prosimy o zrozumienie. To ciężki czas dla nas wszystkich - zawodników, wolontariuszy, sponsorów, partnerów, współorganizatorów. Nie możemy ryzykować zdrowia nas wszystkich. Dbajcie o siebie - Dyrektor Biegu.
Zdjęcie: FB Półmaraton Żywiecki