Sport

20 czerwca o godzinie 19.00 na stadionie Czarni Góral na Jazie odbędą się pokazy słynnej międzynarodowej grupy kaskaderskiej.

Flott Stunts Team - FMX – to nowy projekt słynnej międzynarodowej grupy kaskaderskiej

Flott Cascaders Team...z pasji i marzeń narodził się jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych.

Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, obecnie najbardziej uznany ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.

Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli.

Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz iście zegarmistrzowskiej precyzji.

Dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy, team złożony ze specjalistów sportów extremalnych, posiadaczy zapisanych w księdze Ginnessa rekordów świata w skokach odległościowych samochodami i motocyklami to gwarancja imprezy o najwyższym standardzie.

pokaz

Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji III części kultowego już filmu TAXI oraz oprawa scen mobilnych Bonda - Casino Royale i Quantum of Solace.

Flott Stunts Team to opowieść o specyficznym postrzeganiu świata i siebie w tym świecie. Hołd w kierunku ludzi, którzy swoje pasje zmienili w styl życia... Którzy umiejętności zawodowe "przepocili" w sztukę, poświęcając każdą wolna chwilę na doskonalenie swojego rzemiosła.

Będzie to opowieść o Współczesnych Gladiatorach, o trudnej, niebezpiecznej drodze na szczyty ludzkich możliwości... urzekającym porozumieniu i współpracy pomiędzy człowiekiem a maszyną...

pokaz3

O ustanawianiu rekordów świata - odnotowanych w Księdze Guinessa - wprowadzaniu nowych kategorii extrime, wreszcie o czterokrotnym uzyskaniu tytułu Najlepszego Teamu wśród Zawodowych Kaskaderów Filmowych.

FMX Show (Freestyle Motocross)

Czy widziałeś już na własne oczy salto na motocyklu?

Skoki na wysokość 12 metrów, karkołomne, niezwykle widowiskowe i akrobatyczne ewolucje na motocyklu.Pierwsze w Polsce pokazy Freestyle Motocross na mobilnych rampach.

 Na ponad 100 minut wasz stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów...

To jedyna niepowtarzalna, okazja aby obejrzeć na żywo wiele niebezpiecznych scen wykorzystywanych na co dzień przy produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

Będziecie świadkami zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crosowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały... witamy w atmosferze Coloseum.

3500 koni mechanicznych czeka na Ciebie.

pokaz1

 Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują:

12 FMX Show

13 jazda samochodami na dwóch kołach

13 manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi

14 skoki nad rzędem aut; samochodem, motocyklem, quadem

15 wyścigi rzymskie

16 przejazdy przez płonące ściany

17 jazda z płonącym człowiekiem

19 strzał do pędzącego samochodu z bazooki !!!

Wstęp: 30 zł

dzieci do lat 12 - 20 zł