Wydarzenia

Oliwia urodziła się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Dziewczynka z powodu choroby nie chodzi, nie umie samodzielnie siedzieć, nie mówi, nie komunikuje potrzeb. Oliwka nie może sama powiedzieć, o czym marzy, jednak jej mama widzi, jak wielka przyjemność sprawia jej słuchanie muzyki. Dziewczynka marzy o tablecie. 

Marzenie możecie spełnić   https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/255

 Fundacja Dziecięca Fantazja na co dzień spełnia fantazje chorych dzieci. Jak sama informuje: Dziś nasi podopieczni potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Właśnie dlatego uruchomiliśmy charytatywną platformę  https://www.wishsurfing.pl/ , dzięki której spełnianie marzeń stało się dużo prostsze. Każdy może przekazać dowolną kwotę. Każde 5, 10 czy 15 zł ma znaczenie.

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, której celem jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Naszymi podopiecznymi są dzieci walczące z chorobami nowotworowymi, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi. Od 17 lat, z pomocą firm, instytucji i osób prywatnych udało nam się spełnić ponad 7000 wyjątkowych marzeń. 

Czas pandemii jest bardzo trudny dla nas wszystkich, dla naszych podopiecznych, dzieci zmagających się z chorobami nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu - szczególnie. Bardzo prosimy o wsparcie naszych działań.

Zdjęcie: wishsurfing