Beskid Media ogłasza konkurs na maskotkę

Beskid Media ogłasza konkurs na maskotkę

Kreatywność dzieci nie zna granic. Uczniowie szkół podstawowych mogą teraz puścić wodze fantazji i wykazać się pomysłowością w tworzeniu maskotki dla firmy Beskid Media. Lokalny operator organizuje konkurs, w którym do wygrania jest tablica interaktywna dla szkoły.

Do konkursu można zgłosić prace zarówno indywidualne, jak też wykonane zespołowo, w grupie lub klasie. Ilość projektów jest nieograniczona, a forma dowolna – począwszy od rysunków, przez wyklejanki czy wycinanki, aż do przestrzennych modeli trójwymiarowych. Ważne, by dostarczyć prace w nienaruszonym stanie do siedziby firmy Beskid Media. Ci, którzy nie mają takiej możliwości, mogą wysłać zdjęcia wykonanej maskotki. Spośród wszystkich nadesłanych dzieł jury złożone z przedstawicieli spółki wybierze najlepsze, a szkoła, z której zostanie wyłoniony zwycięzca, zdobędzie nagrodę w postaci tablicy interaktywnej.

- Wierzymy, że taka inicjatywa pozwoli na rozwój wyobraźni uczniów, a w przypadku pracy grupowej zacieśni więzi między rówieśnikami, osłabione przez obecną sytuację izolacji – mówią przedstawiciele spółki. – Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.

Prace należy zgłosić do 31 marca 2021 r. Projekty można dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą na adres firmy (ul. Kościuszki 115, 32-650 Kęty) bądź elektronicznie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pełen regulamin wraz z kartą zgłoszenia dostępny jest na stronie operatora: https://www.beskidmedia.pl/artykul/487/45/Konkurs-stworz-maskotke-Beskid-Media/.


Drukuj   E-mail