Wydarzenia

Organizacja Pożytku Publicznego - Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy od stycznia 2016 roku prowadzi program: „Aktywna rehabilitacja sposobem na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych” dofinansowany ze środków PFRON.

Do udziału w tym projekcie zapraszamy wszystkie osoby o orzeczonym stopniu niepełnosprawności umiarkowanym i znacznym (grupa I i II) narządu ruchu oraz z niepełnosprawnością narządu wzroku i słuchu. Wszystkie zabiegi wykonywane będą przez doświadczonych specjalistów fizjoterapii w wyposażonym w nowoczesny sprzęt gabinecie zabiegowym stowarzyszenia. Po zakwalifikowaniu do projektu uczestnicy będą mogli korzystać z:

• kinezyterapii indywidualnej,
• kinezyterapii grupowej,
• fizykoterapii,
• masażu suchego,
Dopełnieniem projektu są zajęcia na krytej pływalni pod okiem instruktora.
Każdy uczestnik programu będzie poddany badaniu lekarskiemu, na które przynosi ze sobą orzeczenie o niepełnosprawności oraz aktualne dokumenty historii choroby. Badanie określi wskazania i przeciwwskazania do prowadzenia odpowiedniej rehabilitacji jak i przydzieleniu do danej aktywności ruchowej.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.eurobeskidy.org.pl. Osoby zainteresowane prosimy
o kontakt pod numerem telefonu: 33 8 623 197, poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub odwiedzenie nas osobiście w siedzibie Stowarzyszenia (ul. Królowej Jadwigi 6, 34-325 Łodygowice) w godzinach 9.00–18.00. Ilość miejsc ograniczona!