Wydarzenia

Dla kogo ta laurka? Ogłoszenie nie dla mam

Posiada trzy pary oczu, sześć par rąk, a uzdrawia jednym buziakiem, potrafi załagodzić najostrzejsze konflikty, choć nigdy jeszcze nie została wyróżnia przez Szwedzką Akademię właściwą nagrodą pokojową…Mamy, matki, mamusie. Choć w drobnych gestach i bardziej spontanicznie świętujemy ich obecność na co dzień, to hucznie i zaplanowanie bywa to zazwyczaj 26 maja.

Co roku w tym dniu zastanawiamy się jak uczcić, usatysfakcjonować, czym obdarować swoją rodzicielkę. Niezbyt trafionym pomysłem jest z pewnością krem przeciwzmarszczkowy, książka kucharska czy drobny sprzęt kuchenny. W końcu w tym dniu mamy zasługują na relaks, uwagę z naszej strony i to co lubimy wszyscy otrzymywać – prezenty własnej produkcji. W związku z powyższym, by spełnić te wymogi, można skorzystać z naszej propozycji.

Do 24 maja czekamy na Wasze laurki, dla mam w formie elektronicznej, czyli nagrane na telefonach, kamerkach, nie dłuższe niż 30 sekund i dostarczone bądź dosłane do kina (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Nagrana laurka z życzeniami zostanie wyemitowana przed seansem „Wiek Adeline”, w dniu 26 maja o godz. 18.40. Ten film to przede wszystkim świetne dialogi i ciekawa fabuła o kobiecie, która w wyniku wypadku samochodowego przestaje się starzeć.

Nasze spotkanie umili także degustacja kaw z CzekoDeko oraz propozycja Villa Dermatica, która zaprezentuje swój sprzęt do zabiegu z masażem. Panie będą brały także udział w konkursach z nagrodami.

W imieniu zatem kina zapraszamy do skorzystania z pakietu kawowo-pielęgnacyjno- laurkowo-filmowego i życzymy weny w przekazaniu kreatywnym życzeń.

Babski Comber w Kinie Janosik 26 maja o godz. 18.00