Wydarzenia

Właśnie ruszyła jedna z największych ogólnopolskich akcji Fundacji Zoodoptuj - #ZoodoptujMobilizuje, która za cel stawia sobie chociaż w niewielkim stopniu wesprzeć schroniska w najgorszym możliwym czasie w roku - na jesień i zimę.

Inauguracja akcji przypadła na lokalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żywcu “Futrzany Los”, do którego trafiła karma (w tym specjalistyczna dla psów cukrzyków) o wartości ponad 2 500 PLN. Przed Zoodoptuj ponad 30 kolejnych placówek w ramach akcji, na które przeznaczane będą środki w wysokości minimum 1 000 PLN na każdą z placówek. Akcja finansowana jest ze środków własnych fundacji.

Celem akcji jest mobilizacja ludzi do pomocy schroniskom i pokazanie, że pomaganie nie jest trudne, a może dostarczyć wiele satysfakcji! Bezdomne zwierzęta potrzebują szeregu artykułów, do których dostęp często jest utrudniony. Obok karm, koców i innych produktów niezbędne jest także zainteresowania - i to przez cały rok!

I właśnie do tego Zoodoptuj swoimi działaniami chce zmobilizować:

  • zbiórka karmy,
  • wyprowadzanie psów,
  • wolontariat,
  • akcje promocyjne w social mediach,
  • pomoc finansowa i rzeczowa

Oto, co możesz zrobić!

Zachęcamy niniejszym do zapoznania się z infografiką, a następnie… Podjęcia pierwszego kroku. Czworonogi to docenią! 

Więcej informacji o akcji: https://zoodoptuj.pl/blog/zoodoptuj-mobilizuje-pomagamy-30-schroniskom-w-polsce/

Relacja z wizyty w Żywcu: https://zoodoptuj.pl/blog/zoodoptuj-mobilizuje-futrzany-los-w-zywcu-pierwszym-schroniskiem-akcji/