Wydarzenia

    Duży kot, ujrzawszy, że mały kotek goni za swoim ogonem, zapytał: „Czemu tak gonisz za swoim ogonem?”. Kotek odpowiedział: „Dowiedziałem się, że najlepszą rzeczą dla kota jest szczęście i że szczęście to mój ogon. Dlatego gonię za nim. Kiedy go złapię, zdobędę szczęście”. Na to stary kot odpowiedział: „Mój synu. Ja również zajmowałem się problemami filozofii. I też doszedłem do tego, że moje szczęście jest w moim ogonie. Ale zauważyłem, że kiedy go gonię, ucieka on ode mnie, a kiedy zajmuję się swoimi sprawami, to zawsze zdaje się za mną podążać, dokądkolwiek idę”.

Jak być szczęśliwym człowiekiem? To pytanie, które być może zadajesz sobie czasami. Odpowiedzi na to, jak osiągać szczęście poznasz już w najbliższą niedzielę. Jeśli nie wiesz co masz ze sobą zrobić, w którym kierunku pójść, masz ciężkie chwile to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie. Na warsztat o radości w życiu zaprasza Sławomir Brak – dziennikarz, socjolog. Dowiesz się między innymi:

Dlaczego warto przestać się bać

Zrozumiesz, że zawsze warto dawać z siebie wszystko

Zaczniesz koncentrować się na prawdziwych relacjach

Przestaniesz uciekać od siebie

Dowiesz się, że zawsze masz wybór

Możesz nauczyć się wszystkiego

Nie ma błędów, tylko informacje zwrotne

Uwolnisz się od niechcianych wspomnień z przeszłości

Poznasz credo optymisty

Przestaniesz brać rzeczy osobiście

Poznasz także kilka sposobów na odniesienie sukcesu w tym kraju. To na koniec, jeśli będziesz oczywiście tego chciał.

Czego możesz się nauczyć od dzieci i co Ci to da w Twoim życiu

Jedno jest pewne. Po tych warsztatach zaczniesz patrzyć na świat zupełnie inaczej. Pytanie tylko, czy będziesz chciał w nim uczestniczyć?

Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 marca  w sali audiowizualnej Towarzystwa Naukowego Żywieckiego (ul. Zamkowa 4) o godzinie 16:30.Wstęp wolny!

jak dogonić szczęście