Wydarzenia

Prezentujemy komunikat MPWiK w Żywcu odnośnie obsługi klientów.

I. Bezpośrednia obsługa klienta w naszej siedzibie
Bezpośrednia obsługa klientów w siedzibie naszej Spółki następuje w dni robocze, w godzinach od 7.30 do 15.00. Po godzinie 15.00 możliwe jest pozostawienie dokumentów w skrzynce podawczej na bramie wjazdowej do Spółki. Jednocześnie przypominamy, iż wiele spraw możecie Państwo załatwić bez konieczności wizyty w naszej siedzibie, tj. drogą telefoniczną dzwoniąc pod nr 33 860 63 00 lub mailowo:
Dział sprzedaży i obsługi klienta e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział zarządzania siecią e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział transportu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział windykacji e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Laboratorium e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
II. Płatności
Informujemy, iż kasa przedsiębiorstwa została zlikwidowana. Jednocześnie od dnia 2-go listopada umożliwiliśmy Państwu dokonywanie płatności bez prowizji we wszystkich placówkach Poczty Polskiej. Zachęcamy do dokonywania płatności za pośrednictwem bankowości elektronicznej oraz do korzystania z elektronicznej platformy eBOK, która umożliwia dokonywanie bezpłatnych i szybkich przelewów poprzez serwis BlueMedia. Jednocześnie przypominamy, iż płatności gotówkowych za nasze usługi bez prowizji można dokonać również w poniższych placówkach:
Bank Spółdzielczy w Żywcu Rynek 23
Punkt kasowy Banku Spółdzielczego w Żywcu ul. Dworcowa 23,
Punkt kasowy Banku Spółdzielczego w Żywcu ul. Browarna 88,
Punkt kasowy Banku Spółdzielczego w Żywcu ul. Południowa 16,
Punkt kasowy Banku Spółdzielczego w Żywcu zlokalizowany w Lipowej (obok Urzędu Gminy),
Punkt kasowy Banku Spółdzielczego w Żywcu zlokalizowany w Łodygowicach (budynek Urzędu Gminy),
Bank PNB Paribas w Bielsku - Białej ul. Cyniarska 6,
Bank PNB Paribas w Katowicach ul. Warszawaska 3.
Dla mieszkańców Gminy Jeleśnia udostępniliśmy możliwość dokonywania płatności w Banku Spółdzielczym w Jeleśni oraz w kasie Urzędu Gminy Jeleśnia.
Mieszkańcy Gminy Gilowice mogą dokonywać płatności za nasze usługi w Banku Spółdzielczym w Gilowicach.
III. Odczyty wodomierzy
Od dnia 1 czerwca wznowiliśmy dokonywanie odczytów wodomierzy. Prosimy o zapewnienie naszym pracownikom możliwości dokonania odczytu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Prosimy o bezwzględne poinformowanie, jeśli przebywacie Państwo na kwarantannie lub o innych okolicznościach mogących stwarzać zagrożenie dla naszych pracowników. Jeśli nie wyrażacie Państwo zgody na dokonanie odczytu, prosimy o podanie stanu wodomierza telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem e-BOK-a.
IV. Zachowanie bezpieczeństwa
Zwracamy uwagę na konieczność zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa zarówno podczas wizyt w naszej siedzibie, jak i kontaktach z naszymi pracownikami w terenie. Służby przedsiębiorstwa pracują w sposób ciągły, aby zapewnić dostawę wody do Waszych mieszkań i miejsc pracy oraz odbiór i oczyszczanie ścieków. Bardzo prosimy o unikanie bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami w terenie i zachowanie odpowiedniej odległości. W siedzibie Spółki prosimy o dezynfekcję rąk, założenie maseczki oraz zachowanie bezpiecznej odległości!
Zarząd MPWiK Sp. z o. o.