Wydarzenia

"Pokoloruj świat w piątek 13-stego", to akcja, która odbędzie się w piątek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej. Kolorowanki dla dorosłych stają się coraz większym fenomenem - uwielbiane są również przez dzieci.

W piątek 13-stego listopada w Lipowej, będzie można wspólnie pokolorować świat przedstawiony na kartkach. 

Piątek 13-tego, to dzień, który uznawany jest za pechowy w kilkunastu krajach na świecie. Najbliższy wypada u nas w okresie jesiennej szarzyzny. W związku z tym,  Wójt Gminy Lipowa  Jan Góra  zaprasza dzieci i dorosłych do Gminnej Biblioteki Publicznej na akcję "Pokoloruj świat w piątek 13-stego". Każdy, kto tego dnia pojawi się w bibliotece w Lipowej, będzie mógł na dowolne kolory pomalować świat przedstawiony w kolorowankach.  Fenomen ostatnich miesięcy, czyli "antystresowe" kolorowanki dla dorosłych, pokazują że ta przestrzeń nie jest zarezerwowana tylko dla dzieci.  Na wszystkich, którzy pojawią się tego dnia bibliotece w godzinach od 8 do 18, czekać będzie dużo różnych kolorowanek dla dzieci oraz dorosłych. 

- Serdecznie zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, na naszą kolejną nietypową akcję, którą organizujemy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej. Myślę, że to będzie miła okazja do spotkania dla wszystkich którzy pojawią się w ten dzień w bibliotece. Każdy z nas kiedyś uwielbiał kolorowanki - to fajne, że wracają również w formie dla dorosłych.- mówi Wójt Gminy Lipowa Jan Góra. 

źródło: UG Lipowa