Wydarzenia

W drugiej połowie roku Gmina Lipowa rozpoczęła akcje #MalowniczaGminaLipowa. Ta akcja to szereg inicjatywy m.in. na portalu YouTube, na kanale „Gmina Lipowa” pojawił się filmik #MalowniczaGminaLipowa, ukazujący uroki gminy z innej perspektywy.

Poza tym mieszkańcy mogli i mogą nadal ściągać na profilowe zdjęcia na facebooku nakładki „Jestem z #MalowniczaGminaLipowa”. Teraz w ramach wspomnianej akcji na YouTubowym kanale gminy można zobaczyć drugą część filmiku #MalowniczaGminaLipowa. Tym razem, przed świętami Gmina zachwyca zimowymi urokami! Dodatkowo z różny sposób będę dysponowane odblaski z hasłem #MalowniczaGminaLipowa. Zachęcamy do obejrzenia filmiku!

Gmina Lipowa to jedna z niewielu na Żywiecczyźnie, w której ciągle znacznie przybywa nowych mieszkańców. Czynników, które na to wpływają, jest wiele. Szereg inwestycji infrastrukturalnych, kluczowych przy podejmowaniu decyzji o ewentualnym wyborze lokalizacji do zamieszkania, takich jak np. budowa nowoczesnego przedszkola, termomodernizacja szkół, tworzenie przestrzeni rekreacyjnych, wprowadzenie nazewnictwa ulic, czy w końcu budowa własnego ujęcia z wodą o wyśmienitych parametrach. Gmina Lipowa to również Perła Beskidów, czyli Dolina Zimnika, świetne trasy na Skrzyczne, czy widoki, które na każdym robią wielkie wrażenie.