Wydarzenia

Już 1 września 2012 roku odbędzie się w Żywcu kolejna edycja Męskiego Grania! Przybyli będą mogli usłyszeć wiele doskonałych brzmień wymykających się tradycyjnym podziałom - jazz, rock, hip-hop, elektro, opera to tylko niektóre z nich. W Żywcu wystąpią tacy artyści jak: Acid Drinkers, BRODKA, Czesław Śpiewa, Marek Dyjak, Hey oraz O.S.T.R. Tabasko. Każdy z nich to twórca niepowtarzalny, niezależny, podążający własną drogą, artysta nastroju. Jak zaznacza Katarzyna Nosowska:

„Decydując się wejść w rolę dyrektora artystycznego Męskiego Grania, mam cichą nadzieję zachęcić publiczność do wzniesienia się ponad płeć i przeżycia wspólnie z artystami absolutnie magicznych chwil na jedynej płaszczyźnie gwarantującej wolność, jaką jest sztuka. Dobór artystów jest próbą ostatecznego obalenia w moim odczuciu nieprawdziwej teorii, że w polskiej muzyce nie dzieje się nic szczególnego. Często bywam wręcz zachwycona, a na pewno dumna ze sposobu, w jaki niektórzy poczynają sobie z dźwiękiem i słowem. W zestawieniu znaleźli się świetnie znani i szanowani, a także ci młodzi, gotowi zmienić wartę. Liczę, że po koncertach publiczność z apetytem sięgnie po produkcje artystów, których proponuję"

Organizatorzy przypominają, że Męskie Granie to nie tylko impreza muzyczna, ale w projekt zostali zaangażowani również najlepsi projektanci oraz operatorzy światła. Oprócz tego podczas trwania koncertu jeden z grafficiarzy  - TUSE postara się uchwycić atmosferę jaka będzie panowała pod sceną.  A scena ma zadrżeć i zakpić od emocji.

Przekonajcie się sami - 1 września 2012 o godzinie 17.00 w Amfiteatrze pod Grojcem.

Chcąc ułatwić publiczności dotarcie na wydarzenie organizatorzy przygotowali dodatkowe środki transportu. Autobusy będą podstawione w godzinach 16.00 - 20.00 przy wejściu na kładkę nad Koszarawą (ul. Witosa) i dowiozą widzów do wejścia na teren Amfiteatru od ul. Sporyskiej.

Zapraszamy i do zobaczenia!

 Źródło: http://musicis.pl/2012/07/13/meskie-granie-w-warszawie/