Wydarzenia

Portal www.zywiecinfo.pl to nowe, niezależne medium, przeznaczone dla mieszkańców i miłośników Żywiecczyzny oraz ludzi zainteresowanych nauką. Zamiarem twórców jest stworzenie miejsca w sieci, które zaoferuje czytelnikom nie tylko informacje o aktualnych wydarzeniach w regionie (pozytywnych i negatywnych) ale również przybliży jego historię.

Z naszą redakcją współpracę podjęli naukowcy z różnych dziedzin – historycy, historycy sztuki, socjologowie, pedagodzy, filolodzy, archeolodzy. Dzięki tej współpracy zawartość naszego portalu zainteresuje wszystkich miłośników nauki i ludzi pragnących poznać ciekawostki związane z Żywiecczyzną.

Zespół redakcyjny www.zywiecinfo.pl prócz oferty naukowej i popularnonaukowej chce także podejmować tematy trudne i pokazywać z jakimi problemami boryka się miasto, czekamy zatem na głosy i listy od naszych czytelników.

Żywiec to miasto z bogatym tłem historycznym i rozwijającym się aktywnie życiem kulturalnym. Zamiarem redakcji www.zywiecinfo.pl  jest wspieranie wydarzeń kulturalnych, ciekawych inicjatyw, artystów, ludzi z pasją oraz promocja wydawnictw poświęconych lub związanych z Żywiecczyzną.

Jesteśmy otwarci na współpracę, chętnie obejmiemy patronat nad ciekawymi wydarzeniami – wystarczy skontaktować się z nami poprzez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Jako redakcja mamy nadzieję, że każdy kto odwiedzi nasz portal nie będzie zawiedziony, cały czas pragniemy poszerzać naszą ofertę w związku z czym prosimy o Wasze uwagi i sugestie.

Jak poruszać się po portalu www.zywiecinfo.pl ?

Aby ułatwić naszym czytelnikom poruszanie się po portalu stworzyliśmy tematyczne zakładki, w których zamieściliśmy artykuły.

Zakładka Aktualności  jest podzielona na kilka części.

Dyskusyjne zamieszczone są wszystkie artykuły dotyczące problemów miasta i jego mieszkańców. Czekamy na Wasze listy, opisany przez Was problem na pewno nas zainteresuje i na pewno postaramy się by pomóc go rozwiązać.

Część zatytułowana Wydarzenia dzieli się z kolei na:

Relacje, tutaj znajdziecie relacje z wydarzeń kulturalnych w Żywcu – koncerty, kabarety, spotkania i inne. Co ważne – Wy również możecie zamieścić relację lub fotorelację z wydarzenia przysyłając ją na naszego maila.

Koncerty, w tej zakładce zawarte są zapowiedzi nadchodzących koncertów.

Inne, czyli informacje o pasjach mieszkańców naszego regionu, ciekawych inicjatywach jak np. koncerty charytatywne, kwesty i inne.

Zakładka Historia to gratka dla miłośników przeszłości. Znajdziecie w niej wiele materiałów historycznych, często nigdzie wcześniej niepublikowanych. Tytułów „podzakładek” w tym dziale raczej nie trzeba wyjaśniać.

Miasto to ludzie, którzy je tworzą. Dlatego w zakładce Ludzie możecie znaleźć wywiady z artystami, hobbystami, naukowcami… Jeśli tworzysz, działasz, chętnie napiszemy również o Tobie – zgłoś tylko chęć na naszego maila!

Zakładka Magazyn zawiera artykuły naukowe m.in. z zakresu pedagogiki, w dużym stopniu są one związane z naszym regionem, znajdziesz je w „podzakładce” Artykuły.

„Podzakładka” Płyty pozwoli Wam na zapoznanie się z nowościami muzycznymi, zarówno zapowiedziami, jak i recenzjami.

„Podzakładka” Książki – znajdziecie w niej nie tylko obszerne i wyczerpujące recenzje wydawnictw poświęconych Żywiecczyźnie, ale także zapowiedzi nadchodzących nowości.

„Podzakładka” Inne – w niej znajdziecie recenzje książek poświęconych nie tylko Żywiecczyźnie, a także tych, które (pozornie) nie mają nic wspólnego z naszym regionem.

Skontaktuj się z nami:

[contact-form-7 id="25024" title="Formularz 1"]