Wydarzenia
Prezentujemy komunikat Wójta gminy Lipowa odnośnie pracy Urzędu Gminy.
W związku z rozprzestrzenianiem się pandemii COVID-19, w trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, zwracam się do Państwa z prośbą o przestrzeganie zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Niestety zagrożenie rozprzestrzenianiem się SARS-COV-2 jest realne i odnotowujemy zachorowania również wśród naszych mieszkańców.
Wczoraj na konferencji prasowej Premiera RP oraz Ministra Zdrowia ogłoszono, że od jutra, tj. od 17 października 2020 roku nasz powiat znalazł się w strefie czerwonej i obowiązują nas restrykcje z tym związane. Dlatego też, od poniedziałku, 19 października 2020r. Urząd Gminy w Lipowej będzie działał z dodatkowymi rygorami sanitarnymi.
Kasa w urzędzie będzie nieczynna, wejście do urzędu będzie ograniczone w znacznym stopniu, ale wszyscy będziemy do Państwa dyspozycji. Prosimy również o korzystanie z komunikacji z Urzędem Gminy z formy elektronicznej, tj. wysyłanie pism pocztą e-PUAP na adres skrytki: /1277ogsuxw/SkrytkaESP , drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o kontakt telefoniczny.
Zachęcam do zakładania Profilu Zaufanego: https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany
W przypadku konieczności złożenia dokumentów osobiście prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem umówienia wizyty.
Dbajmy o siebie i naszych bliskich!
Brak dostępnego opisu zdjęcia.