Wydarzenia

Operacja Nadusi zakończyła się sukcesem - jak informuje Rodzina małej wojowniczki - troszkę się przedłużyła. Tak Bardzo jesteśmy Szczęśliwi! To najdłuższe 5 i pół godziny w Naszym Życiu. Serce pęka na widok tego wszystkiego wokół.

Jak poinformowała portal rodzina Nadii - "Wczoraj wieczorem została sprowadzona dla Nadii z Belgii zastawka płucna ludzka, tzw. kontegra, pierwsza ona została wszczepiona, następnie po niej została wykonana plastyka zastawki trójdzielnej, Pan doktor pokazując powiedział, że świetnie naprawiona, na samym końcu lekarzom udało się dostać bez problemu do tej najgorszej części, zarośniętej tętnicy płucnej, został wycięty jej skrawek i w to miejsce została wszyta prosto mówiąc rurka, dzięki której Nadii płuco zostało doprowadzone do odpowiedniego funkcjonowania. Bardzo się tym przejmowaliśmy, bo mówiono Nam wcześniej, że może się zdarzyć, że nie będzie do tego miejsca dojścia, co mogłoby spowodować w przyszłości usunięciu lewego płuca. Został zdjęty z Nas ciężar i stres, bo wszystko zostało wykonane zgodnie z planem i nic nie zostało pominięte.

Serduszko zaraz po operacji zaczęło Swoją pracę bez żadnych zarzutów. Jesteśmy jeszcze bardzo zdenerwowani i pełni emocji, ale najgorsze już za Nami. Teraz najważniejsza jest dla Nadii pierwsza doba po operacji i mamy nadzieję, że Nasza Wojowniczka szybko dojdzie do Siebie i będziemy mogli niedługo wrócić do domu, do rodziny i Naszego Syna i braciszka Nadii, który został pod opieką cioci w Polsce. Od dziś możemy przebywać z Nadią jak wcześniej przez cały dzień, a w nocy może być przy Nadii również jedno z Nas, więc Niunia może mieć Nas blisko 24h z czego jesteśmy zadowoleni, bo obecność drugiej osoby bardzo umacnia i daje siły na szybszy powrót do zdrowia.

Za kilka lat będziemy musieli wymienić zastawkę, bo nie jest ona na stałe, ale cieszymy się, że obecna zaczęła Swoją funkcję.

Dziękujemy Wam Wszystkim za Modlitwę i za wszystkie wiadomości, które do Nas napływały w trakcie operacji, nadal prosimy o Modlitwę za szybki powrót do zdrowia. Dziękujemy również za każdą okazaną Nam pomoc w trakcie Naszej walki o zebranie środków na siepomaga, bo to dzięki Wam tutaj Jesteśmy.

Jesteśmy już z Naszą księżniczką