Wydarzenia

Apelujemy o ostrożność i rozwagę! Oszuści po raz kolejny zaatakowali i podając się za policjantów próbowali oszukać seniorki z Pietrzykowic. Rozmówczynie na szczęście zachowały zimną krew i nie dały się nabrać. Jak tylko zorientowały się, że mają do czynienia z oszustami przerwały połączenie.

Wczoraj dwie seniorki z Pietrzykowic odebrały telefon od oszustów. Historia za każdym razem była podobna. Dzwonił mężczyzna, który przedstawiał się jako policjant. Informował, że ktoś z bliskich spowodował wypadek drogowy i potrzebne są pieniądze na kaucję.

Na szczęście seniorki zachowały zimną krew i gdy tylko zorientowały się, że mają do czynienie z oszustami przerywały połączenie. Dzięki ostrożności i zdrowemu rozsądkowi nie straciły swoich oszczędności.

Apelujemy o ostrożność! Kolejne próby pokazują, że oszuści nie odpuszczają. Pamiętajmy, że jeżeli nie jesteśmy pewni z kim rozmawiamy zadzwońmy do swoich bliskich i powiedzmy o całej sytuacji. Zajmie nam to chwilę, a w ten sposób nie stracimy swoich oszczędności.