Wydarzenia

Teresa Kowalowska- pielęgniarka, muzyk i przewodnik- postanowiła samotnie przejść liczący prawie 500 kilometrów Główny Szlak Beskidzki, łącząc to swoje osobiste wyzwanie z pomaganiem potrzebującym.Codziennie pokonuje kilometry dla trzyletniego Teosia Mojżeszka z Żywca. 

12 września o 5.20 rano, wyruszyła na czerwony Szlak GSB z Ustronia w Beskidzie Śląskim do Wołosatego w Bieszczadach. Kolejne kilometry trasy, będzie pokonywać dla trzyletniego Teosia Mojżeszka z Żywca, który zmaga się z wrodzoną wadą serca i zespołem genetycznym. Serdecznie prosimy i zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do wzięcia udziału w akcji.
Każda osoba, która zechce wesprzeć wyprawę Pani Teresy i dodać jej motywacji w charytatywnym pokonywaniu szlaku, może wpłacić dowolną kwotę na zrzutkę Teosia pod linkiem: https://pomagam.pl/goraledlateosia z dopiskiem: KILOMETRY TERKI DLA TEOSIA
 

Teoś jest trzyletnim chłopcem, zmagającym się z wrodzoną złożoną wadą serca (Tetrallogia Fallota) oraz wadą genetyczną, jaką jest zespół di George’a. 

Link do profilu na którym Teresa wstawia codzienne relacje z wyprawy znajdziecie TUTAJ

Obecnie połowa trasy już za nią.