Wydarzenia

Policjanci z Komisariatu Policji w Łodygowicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do sklepu mieszczącego się w Pietrzykowicach, do której doszło w dniu 11 lipca 2021 roku. Wizerunki mężczyzn, którzy podejrzewani są o dokonanie tego przestępstwa, zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia tych mężczyzn, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich danych personalnych.

Policjanci z Komisariatu Policji w Łodygowicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem, do jednego ze sklepów znajdujących się na terenie Pietrzykowic, do której doszło w dniu 11 lipca 2021 roku. Nieustaleni dotąd dwaj mężczyźni, wybili szybę w drzwiach wejściowych, a następnie skradli mienie o wartości ponad 1800 zł. Wizerunki sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia podejrzewanych o to przestępstwo mężczyzn licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich danych personalnych.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzn, również anonimowe, prosimy kierować do dyżurnego Komisariatu Policji w Łodygowicach pod numerem telefonu 47 857 25 10 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..